Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj, ha nagyon előnyös képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nagyon előnyös képet teszek fel társkeresőre?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam egy társkereső oldalra egy úgymond olyan előnyös képemmel, amit kicsit kiretusáltam, amiben sminkben vagyok (alapból nem szoktam magam sminkelni), és egy nagyon szép helyen készült a fotó. Sokan rámírtak, ezért kicsit megijedtem, mert hirtelen belegondoltam abba, hogy mi lesz, ha majd találkozunk. Fel sem fog ismerni. :D Korábban már voltam felregisztrálva társkeresőn, de ott önmagam voltam a képeken, de akkor csak a vén kéjencek írtak nekem. Mindenki véleménye érdekelne. Mit gondoltok, baj, ha nagyon előnyös képpel regisztrálok?

#félelem #társkereső #előnyös kép
2020. jún. 21. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan képet teszel fel magadról, ami nem te vagy, akkor igen, baj, mert hazudsz. Elhiteted a többiekkel, hogy te ilyen vagy valójában, aztán mikor meglátnak, jön a pofára esés. A te önbizalmadnak se fog jót tenni, ha állandóan csak csalódás fog érni téged emiatt.

Tegyél fel több, különböző képet.

2020. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Egyébként annyira megijesztett ez az egész, hogy egyből töröltem is magam.
2020. jún. 21. 13:40
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát nekem is nagy gondom az,hogy képene általában baromi jól nézek ki,már azért is ,mert csak a jó képeket tartom meg. A valóságban viszont nem tudhatom milyen vagyok másoknak,de képek alapján bomba. Én több képet raktam fel régen,és a nagyon műnek ható amin tényleg irreálisan szép voltam kéepket nem tettem ki. De én alapból a maximumot hozom ki mamgamból mindennap,így csalódás max annyi lehet,hogy míg képeken tökéletesnek látszok adott szögből addig élőben nem tudok mindig ugynaolyan pózban,fejjel járni kelni :D

amúgy ja ebből lehet negatív élményed,ha pl nem imsernek felxd de amúgy mivel te vagy a képen így nagyot nm hazudsz

2020. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is. Sajnos nem nagyon bírom magamon elviselni hétköznap a sminket, ennek ellenére próbálom én is a legtöbbet kihozni magamból. Sajnos abba a típusba tartozom, akinek a smink nagyon meg tudja változtatni az egész arcát.
2020. jún. 21. 13:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha előnyös képet raksz ki, mindenki erre törekszik, de mindenképp olyan legyen, amin nem nézel ki nagyon máshogy, mint a valóságban. Ha úgy érzed, hogy a képed alapján kb fel sem ismernének, akkor az nem jó választás profilképnek.
2020. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miértelme van retusálni? Ha találkoztok, a valós külsőd nem lesz retusálva.

Találkoztam olyan nővel társkeresőről, aki teljen másképp nézett ki, mint a képeken. Sokkal rosszabbul. Nem lett több találkozó.

2020. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs értelme retusálni, és köszönöm a válaszokat. Csak kíváncsi voltam, hogy mennyi esélyem lenne a férfiaknál, ha egy kicsit jobban néznék ki. Mert alapból semmi :D De pont ezért ijedtem meg, és töröltem magam, mert számítottam rá, hogy így csak felesleges köröket futnék. :)
2020. jún. 21. 14:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon a sminkes kép, csak a retusálás nélkül és rakj ki sportolós, kirándulós, hobbizós, hétköznapi képeket is. Így teljes képet kap rólad, hogy hogy is nézel ki hétköznap és amikor fullos vagy. Úgyis az első randikra, különleges alkalmakra sminkelni fogsz, nem? 😊 az is te vagy, de mutasd meg az összes "arcod". Könnyebben tudnak dönteni és fel fognak ismerni.
2020. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm szépen a tippet. Igazad lehet ezzel kapcsolatban. :) És még abban tudnátok segíteni, hogy milyen bemutatkozó szöveget szerettek olvasni? Mert ez lényegében olyan, mint egy önéletrajz, nem? Növeli az esélyt, ha egy jó bemutatkozó szöveg van?
2020. jún. 21. 14:40
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A nők 99%-a agyonretusált, szétsminkelt képet tesz ki magáról, élőben meg mint a zombik olyanok.
2020. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!