Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak párt, ha semmily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ákos13 kérdése:

Hogy találjak párt, ha semmilyen előnyös tulajdonságom nincsen, csak hátrányos?

Figyelt kérdés

Ha eleve teljesen rossznak születtem minden szempontból, akkor van esélyem fejlődni?


A külsőm nagyon rossz, és emellett nincs túl sok eszem, nem tudom az illemet, nem vagyok vicces sem.


Mit tehetnék?



2018. aug. 12. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejlődj. Az első lépés már megvolt...a felismerés. Tűzz ki kisebb célokat és valósítsd meg őket. Ha nem adod fel akkor már megvan az első pozitív tulajdonságod...a kitartás.
2018. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebből a leírásból kizárólag az derül ki, hogy te milyennek látod saját magadat. Legalább arra vetted volna a fáradságot, hogy mások, pl. nevelők, szülők, bármilyen, viszonylag tárgyilagos kívülállók rólad alkotott véleményét leírd.
2018. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért akarod mindenáron kínozni bárkinek is az életét azzal, hogy elvárod, hogy kötődjön hozzád?


Ha semmi jó tulajdonságod nincs, akkor változz, másképp miért várnád el, hogy bárki is veled akarjon lenni?

2018. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sportolj és művelődj.

De elmondom, hogy sok rossz külsejű és buta embernek van párja, más oka is lehet, hogy neked még nincs.

2018. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sajnos túlzottan buta vagyok, annyira, hogy meg se értem az embereket többnyire, szóval semmi esélyem a lányokkal a kijönni, az az igazság. Talán ez lehet az a plusz ok, a butaságomnak a mértéke.
2018. aug. 13. 03:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lenne előnyös tulajdonságod? Van önkritikád :)
2018. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 3.14159265357989 ***** válasza:

Nézd, attól még nem vagy feltétlenül buta, hogy nem érted az embereket. :) Nem találkoztam még olyan emberrel, aki nálam kevésbé értené az embereket, mégis, szerintem nincs olyan ismerősöm, aki a "buta" jelzőt használná rám, mint legfőbb jellemző. Szoktam butaságot mondani, meg butaságot csinálni, ez tény, és nehezen igazodom ki a szociális életben (ahogy olvasom, te is), ez mégsem jelenti azt, hogy buta vagy. :) Ettől még lehetsz okos, max nem leszel szociális tanácsadó, na bumm. :D

Egyébként művelődj, van, amin tényleg lehet javítani, próbálkozz fejlődni. :) Sok sikert! :)

2018. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyél párkapcsolati mediátor. :D F
2018. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Olyan nincs, hogy nincs előnyös tulajdonságod. Tanuld meg szeretni önmagad, ha már a szüleid nem tették, aztán a többi magától fog megoldódni.
2018. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!