Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik eddig sokszor kudatcot vallottak társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Meséljetek! Akár itt akár privátban! :)

És szivesen barátkozom beszélgetek veletek! :)

23/F



2020. jún. 21. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
A tankönyvi illusztráció lehetnél a "várja, míg szájába repül a sült galamb" közmondásnál.
2020. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát itt már rengeteg kérdést írtak ki nyafogó nőcskék, hogy ők nem kellenek senkinek, vagy hogy mindig rosszul alakulnak a kapcsolataik, vagy hogy őket mindig mindenki csak ki akarja használni stb. Viszont arra ne számíts, hogy az ilyenekkel bármit is tudsz kezdeni, naiv koromban még én is próbáltam beszélgetni, ismerkedni velük, de vagy nem válaszoltak, vagy eltűntek egy idő után, vagy ha felvetettem egy találkozó ötletét, akkor az lett a bűnöm.
2020. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2/2

Ez nem hangzik jól! 😥

2020. jún. 21. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!