Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek lányok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek lányok olyan férfival aki kis korába balesetet szenvedet és a lábán ez látszik a hegek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 11:42
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%
Ki az az allat aki labon talalhato hegek miatt lepattint egy amugy rendes, helyes fickot? 😀
2020. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak a lábán látszik, de a természetén, viselkedésén, önbizalmán, önértékelésén nem, akkor igen.
2020. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyi hogy nem mászkál nyáron se rövid nadrágba mert szégyeli
2020. jún. 22. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze. De te borzasztóan gyerekes vagy....
2020. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Szívműtét közben mindkét lábamból vettek ki ereket, bokától térdig hegek vannak a lábamon. Rövid gatyában mászkálok. Akinek nem tetszik a lábam, az ne nézze. 44/F
2020. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%
Ha a ferjemnek lenne ilyen a laban, tuti ra tudnam venni, hogy batran huzzon, onszantabol rovidnacit.
2020. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagyok, nekem az egyik térdemen vannak műtéti hegek, semmi problémát nem jelentett soha.
2020. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok, nekem az oldalamon van, baleset miatt (egy gec-i-láda volt osztálytárs miatt). Szerencsére még semmiben nem okozott hátrányt, de akkor is zavar. Fontolgatom a tetkót. Nem szeretem , de el lehet vele fedni a hegeket és mégis csak jobban mutat ;)
2020. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem látszik a vakbélműtétem utáni vágás, mégse zavarta a páromat.
2020. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szívműtétem volt, tehát nekem meg a mellkasomon végig függőlegesen van vágás. Mégis megyek strandra, és bikinit hordok, nem egyberészest. Ha valakinek nem tetszik, nem néz rám, de emiatt nem fogok mást hordani mint amit szeretek. 25 évesen műtöttek. Most nehogy már az egész hátralévő életemet befolyásolja... Butaság amiatt mindig hosszú nadrágban lenned.
2020. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!