Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért büszkék az igénytelenségükre?

Figyelt kérdés
Ebben a kategóriában mást sem olvasni, mint hisztit arról, hogy a nőknek elvárásaik vannak és nekik milyen könnyű, mert bármikor kaphatnak szexet. Egyrészt ez a két dolog üti egymást, másrészt ha már annyira ki van éhezve, hogy nincsenek elvárásai, csak nő legyen, akkor ezt miért hangoztatja? Nem az a normális, ha egy férfinak is vannak elvárásai a nővel szemben?

2020. jún. 22. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem igénytelenség, realizmus.


Sok nő inkább egyedül hal meg a 28 macskájával, de 87 évesen is várja a Rájengoszlingot a nagy fehér BMW-n.


A férfi ellenben realista. Amint rájön, hogy nem jön össze Lipcsei Betta, azonnal jó lesz Kati a kisboltból. Aki tök normális csaj.

De ez nem igénytelenség. Mint ahogy az sem, ha valaki Ferrari helyett Opelt vesz.

2020. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen igazad van és igenis legyenek igények. Én úgy vagyok vele, hogy egy nőnek legyen legalább annyi pénze a bankszámláján, mint nekem, de ha nincs akkor is minimum 10 milliója legyen, legyen vékony, vagy legalább nagyon arányos, természetesen szép, tiszta, legyen saját autója, de ne valami teljesen lepusztult. Mindenképpen legyen munkája, mindegy mi de lehetőleg szeresse. Az nem baj, ha nincs saját lakása, úgyis közösen nézünk majd valahol egy olyan házat, ami mindkettőnknet tetszik és ahol szívesen felnevelnénk a közös ivadékaninkat.
2020. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Ollókezű Edward ***** válasza:
89%
Az egy dolog, hogy leakasztja a Katit a boltból, de titokban akkor is Lipcsei Bettára gondol, miközben a Katit reszelgeti. Mi inkább az oroszlánt simogatjuk, és közben gondolunk a Ryan Goslingra, aki értem fehér összecsukható Csepel Kempingen fog eljönni.
2020. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Még szép, hogy inkább hal meg egyedül, mint hogy olyannal legyen, akivel nem szeretik egymást. Ez a normális. Az pedig szánalmas, hogy egyből az autót hozod fel hasonlatnak. Nagy különbség van a "jó lesz" és a "szeretem" között.
2020. jún. 22. 14:30
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

4.-nek.


Szerelem? Az szerinted meddig tart? Mert nem örökre!


Tudod, mint a ruha. Megvesz a nő egy ruhát, mert beleszerelmesedik, aztán 1-2 alkalom után már nem veszi fel soha többé.

De a nem annyira tetsző, de minőségi, tartós, kényelmes túrabakancsa mindig meglesz.

2020. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretem Rájengoszlingot...
2020. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%
Én majdnem lettem pótlék. A másik csaj miatt dobott az ismerkedésünk elején, aztán mikor rövid pávatánc után szétmentek, vissza akart volna jönni. Hát a k***a anyját. Az a bajotok, hogy nektek a szerelem egyenlő a belezúgással meg a vonzalommal. Ha tényleg szeretsz valakit, akkor nincs olyan, hogy Lipcsei Betta meg Ryan Gosling. És gondolom, senki nem akar Ryan Gosling pótlék lenni.
2020. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Márpedig érzelmek nélkül, csak a "minőséget" nézve semmi értelme párkapcsolatot keresni. Ebből lesznek megcsalások.
2020. jún. 22. 14:41
 9/21 Ollókezű Edward ***** válasza:
11%

Mivel ebben a kategóriában folyamatosan megy a Rájengoszlingozás (mi a f@ßért nem lehet rendesen leírni a nevét?), elhoztam nektek ezt:

Ryan Gosling titokban nő(!)

https://www.youtube.com/watch?v=G1PSqJsn1CY

2020. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

Ez is a mi hibánk, hogy a nők mindig egy kategóriával fentebbről választanak, mi meg ugyanonnan vagy egyel lentebbről.


Lehet hogy egy picit nektek is előre vagy lefele kellene nézelődni és akkor nem mosná ki az eső az agyatokat az orrotokon keresztül.

2020. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!