Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem találom meg a társamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem találom meg a társamat, a halálomon töprengek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Örökké magányos voltam. gyerekként is csak kínlódtam, szenvedtem és megaláztatások sora ért. Volt jópár párkapcsolatom, többsége erről az átkozott internetről. Átkozom ezt a világot, miért nem éltem korábban? Gyűlölöm a modern kort, műkörmöt és a túlfűtött feminizmust. Hiszem hogy egyenlő a két nem és mindkét nemnek megvan a maga funkciója, rendeltetése.

Rendkívül önbizalomhiányos és szorongó típus vagyok. Azt érzem hogy a nők csak lenéznek. Hízok, nincs motivációm a sportra. Nem akarok meghalni, de sokáig nem fogom bírni ezt az állapotot.


Mi a francot tegyek? Boldog akarok lenni, családot akarok. Élni akarok.


31/F


máj. 23. 02:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Család nekem erre a világra nem kéne,hàborúk,vàlsàg, brutális infláció, kiszàmithatatlan minden, oktatás, egészségügy nulla,tràgyadomb az egész...
máj. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi motiválna téged?
máj. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Keress fel egy pszichológust!
máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Még mindig nem egyenlő a két nem. Pl. a mai napig a nők szülik a gyereket, plusz sok házasságban a nőkre hárul a legtöbb munka, stb.
máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem látsz túl a karvalykörmű vasalthajú ribiken, akkor veled van a baj. A pina az ugyanúgy pina egy ilyenen, meg egy normális csajon, attól neked nem lesz jobb, ha bomba alakja van vkinek. Az a fontos, hogy önzetlenül szeressen és ne legyen ápolatlan.

Nem az öngyilokon kellene morfondírozni, hanem keresni egy pszichológust.

máj. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos ha nem nézel ki jól, mindig le fognak nézni a nők. Nézd a jó oldalát: független maradhatsz, senki nem szól bele az életedbe, és a pénzed is megmarad neked. Ha szex kell, akkor meg bármikor elmehetsz prostikhoz.

#4 Ezt biztos ide akartad írni? Mert semmi köze a kérdéshez.

máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%

Kezdetnek kezdj valamit azzal, amit a múltban sajnálsz.


Hogyha eddig négy fal között otthon kockultál, akkkor tedd le a függőséged és helyette járj emberek közé. Pár év alatt lesznek ismerőseid, 3-5 év alatt pedig már barátaid is!


Miután lesznek barátaid, sokkal jobb lesz az élet, kevésbe szorongsz, javulni fog a kommunikációd. Hogyha súlyod zavar, kezdj el sportolni és figyelj oda az étkezésre. Nem motivál a sportra, hogy legyen barátnőd, légy egészséges, elmúljon a depresszió? Csak mert mindhármat jelentősen befolyásolja!

máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
Szedd össze magad, van két kezed, két lábad, tök egészséges vagy. Aki testi fogyatékossággal él, na annak sokkal nehezebb párt találnia, és mégsem sajnáltatja magát. Te meg meg akarsz halni?
máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Mindkét nemnek megvan a maga funkcioja? Mk a nő funkcioja? Es mi a tiéd?
máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%
Kezdj duci nővel. De gondolom, neked a vékony, csinos, diplomás, sikeres nő kell, nem jó a 90kg os dohánybolti eladó Mari
máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!