Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mai férfinak csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai férfinak csak akkor van értelme foglalkoznia a nőkkel, ha az élete teljesen "révbe,, ér?

Figyelt kérdés
Elér egy több százezres nettó fizetésű pozíciót, kocsit vesz, elköltözik a szüleitől és még lehetne sorolni.
2020. jún. 23. 22:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Mert ha komolyra fordul a dolog, akkor el kell tudnia tartania a családját.
2020. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 tgt ***** válasza:
94%
Nem. Foglalkozhat nőkkel már azelőtt is, hogy révbe ért. És akkor a partnerével együtt érnek révbe. Az milyen szép.
2020. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Gondolom addig, amíg ezeket mind meg nem szerzi, kizárólag prostituáltakkal lehet viszonya.
2020. jún. 23. 23:02
 4/30 A kérdező kommentje:
Szerintem kihaltak már azok a nők, akik nem várnak el mindent készen.
2020. jún. 23. 23:03
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
😂😂😂😂 ez a sok általánosítás. Nekem azért nem kellenél mert így gondolkodsz és prostizol, nem azért mert csóró vagy.
2020. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék csóró, már réges rég felszedett volna egy nő.
2020. jún. 23. 23:07
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Egy bizonyos kor felett bizony elvárása az életképesség. 24 éves még oké ha egyetemista vagy vagy pálya kezdő és anyád nyakán élsz 30 évesen már kicsit karcsú. De ez igaz (kéne legyen) mindkét nemre.

Egy felnőtt ember attól felnőtt hogy önálló és önellátó.

2020. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
32 évesen illik felmutatni 400 nettót alaphangon, saját pár éves toyota cr-v-t vagy corollát (5 millió), és egy 25 milliós kis lakást. Pl Ezt úgy kell elképzelni, hogy 8 évig otthon élsz, havonta 250-300 at félreteszel, ez durván ennyi idő alatt 15-18 millió. A maradék 12 millió meg hitel. Szerintem ez nem nagy kunszt 30 felett.
2020. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy olyan nőre hajtanak a férfiak, aki nem hozzájuk való. Ha eljön az igazi, igenis ki lehet mindent alakítani együtt. Sok példa van a környezetemben, hogy azt mondták, hogy kinek kellenének, amikor ha kifizeti a hitelét, vagy az albérletét, akkor alig marad pénze. Én meg azt mondtam, pont ezért is kell valaki, ketten könnyebb minden. És igazam lett, és boldogak. :)
2020. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igazi szerintem aligha létezik, hanem sokkal inkább egy olyan minta, amit a férfiaknak teljesíteniük kell, különben a nők 90%-ánál esélytelenek lesznek. Mint egy zárthelyi, amit 5ösre kell teljesíteni.
2020. jún. 23. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!