Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lány elutasítja a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány elutasítja a második randira hívást is az elfoglaltságára hivatkozva akkor nincs is értelme foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Egy klubban ismerkedtünk meg, táncolgattunk de nem volt semmi több. Másnap felvettem facebookra és annak ellenére, hogy az azelőtti este mondta, hogy mennyire sok dolga van én megpróbálkoztam egy randira hívással. Elutasította a teendői miatt....megértettem. Rá három napra megint elhívtam és esküdözött, hogy nagyon sok dolga van és, hogy nem hazudik. Annyit mondott, hogy majd bepótoljuk. Erre én csak annyit mondtam, hogy majd szóljon mikor :)))...de nincs szándékomban többé irogatni neki facebookon.

Szerintetek is hagyjam az egészet? Túlreagálom?


2016. nov. 9. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reagált rá, hogy majd szólni fog? Ha igen, akkor várjál. Ha ezek után nem fog szólni, akkor hagyjad. Ha nem reagált rá, akkor meg tényleg hagyjad szerintem, majd keres ha akar valamit.
2016. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nevetett majd belájkolta az üzenetemet amelyben azt írtam, hogy szóljon majd.
2016. nov. 9. 21:49
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy hagyd. Ha érdekelnéd már rég igent mondott volna és valószínűleg a sok teendő között a legfontosabb az lenne neki, hogy mit vegyen fel a randira. Ezeket csak klubribiknek hívom, sorba áll az ingyen piáért/cuccért minden hétvégén néha szét is nyitja a lábát érte.
2016. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hagynám.

Ha akarok tőle valamit, akkor elsőre igent mondok. Esetleg, ha el vagyok havazva, megbeszélem vele, hogy a héten nem jó, vagy mostanában nem jó, de 3 hét múlva beszélhetünk róla. Ez csak egy példa.

2016. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valójában ő fizetett mert nem volt nálam készpénz :)
2016. nov. 9. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nevetett majd belájkolta az üzenetemet amelyben azt írtam, hogy szóljon majd."

Azt a nagyképű, lenézős ribbancááát. Még a kérdést sem írtam volna ki a helyedben ...annyira sem érdemes.

2016. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felejtős ügy, bro. Ne strapáld magad. Majd ha 3-4 hónap múlva eszébe jutsz (már ha eszébe jutsz), akkor meg te pattintsd le nevetséges okokra hivatkozva.
2016. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad. Megkérdezted nyíltan egyszer, majd még egyszer, aztán pedig rá bíztad, hogy szóljon, ha ráér. Mást nem tudsz csinálni, mint éled tovább az életed, esetleg ismerkedsz másokkal. Ha mégis megkeresne, akkor meg ráérsz akkor gondolkodni, hogy mit válaszolsz.
2016. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

esélyed van, de most nem áll jól a szénád. A csajok még ha elfoglaltak is, szánnak rád időt, ha akarnak. Abban a helyzetben vagy, hogy "inkább nem, de nem akarok bunkó lenni".

Ilyenkor amit tehetsz, hogy valami meglepőt csinálsz amivel felhívod magadra a figyelmet és a csaj úgy lesz, hogy "oké, adjunk neki egy esélyt"

2016. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Asszem inkább nem kérek a kegyelem esélyből :)
2016. nov. 10. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!