Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálam idősebb férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam idősebb férfiakhoz vonzódom, de ők nem vesznek komolyan?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és amióta az eszemet tudom a nálam idősebb (kb. 30-40 éves) férfiakhoz vonzódom. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért... a külső és belső tulajdonságok is vonzanak egyaránt. Most mondhatnék ilyeneket, hogy pl. biztosan az tetszik bennük, hogy ők már felnőtt férfiak és milyen erősek, magabiztosabbak stb., de nem csak az ilyen "nagyon férfias, nagyon macsó, nagyon sikeres" stb. típusok jönnek be, sőt. Talán tényleg a tapasztalat vagy az vonz, hogy ha nálam okosabbak, és emiatt felnézhetek rájuk vagy, hogy talán valamivel komolyabbak, picit "lassabban" élnek, mint a korosztályom. Nem tudom, nem tudnám ennél pontosabban meghatározni. Ugyanakkor én egyértelműen nem ott tartok mint ők, szóval kb. esélyem nincsen senkinél. Még tanulok, otthon élek a szüleimnél, nem dolgozom, nem volt még párkapcsolatom, külsőleg sem egy felnőtt nő benyomását keltem és igazából nem is érzem azt, hogy mondjuk érettebb lennék a koromnál. Rám ők nem nőként tekintenek, hanem kislányként és mikor azt hinném, hogy pl. azért néznek és mosolyognak, mert kedvelnek vagy tetszem nekik, akkor is kiderül, hogy max. mondtam/csináltam valami vicceset vagy cukit. Valamint nyilván vannak olyanok is, akiknek tetszik, ha egy fiatal lány érdeklődik feléjük, lehet mutogatni vagy mondjuk csak alkalmi kapcsolatot akarnak. Csakhogy nekem nem erre van szükségem, én egy normális párkapcsolatot szeretnék.
2020. jún. 25. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
21 évesen azért vonzódsz a 30-40 éves férfiakhoz, mert a szüleid elcseszték a nevelésedet.
2020. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Egészséges lelkű, normális értékrendű,személyiségű 40-es férfi nem áll le, még egyszeri alkalommal sem egy 21 éves gyerekkel.
2020. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
21 éves neked hol gyerek?
2020. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted egy 40-es ember, hogy tekint egy 21 évesre? Felnőttként?
2020. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Miért van elcseszve bárki nevelése azért mert nem tud azonosulni a 20 éves korosztály férfi egyedeivel? "Férfi". Merthogy egy 20-25 éves srác még nem az.

Ehhez nem kell félrenevelni senkit, egyszerűen később érnek meg a fiúk. 30 évesen már nagyobb eséllyel találsz köztük olyat, akik nem videójátékokra vannak kötve vénásan. :)

2020. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Szar helyzet, mert a normalis 40-esek nem egy kis esetlen, eletet most kezdo kislanyra vagynak, aki normalis, annak altalaban a sajat korosztalya tetszik, pont azert, mert nem csak egy csinos csajt akar, hanem vannak elvarasai szemelyiseg teren is. Abban meg nem fogod tudni felvenni a versenyt egy tanult, ertelmes, jol kinezo, elettapasztalattal rendelkezo 30-40 kozotti novel.

Akik 20 ev koruli csajokat akarnak, ket kategoria van:

1. Gazdagok, akik villogni akarnak egy bombazoval az oldalukon.

2. Lecsuszott sutyerakok, akiket senki nem vesz komolyan a sajat korosztalyukban, de a te fele fiatalok konnyen hulyithetok es a magahoz hasonlo otvar proli haverok kozott akkor is meno lehet szimplan a korod miatt, ha amugy “nem vagy nagy szam”, tehat atlagosan nezel ki.

Ugyhogy vagy leszoksz a 40-esekrol, ha nem akarsz ezekbe a kategoriakba belefutni, vagy elkezdesz durvan szemelyiseget fejleszteni, muvelodni es tapasztalatokat gyujteni, hogy erdekes legyel esetleg egy normalisnak is.

2020. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Azért akinek egy 21 éves kislány, annál komoly gondok vannak.
2020. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
6-os nálad a pont. Tökéletes.
2020. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
#6 végre egy normálisan gondolkodó ember ezen a kiéhezett lecsúszott 40 fölötti balekokkal teli oldalon. 👏
2020. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Apa komlexus. Lehet kezelni dokival. Nem egészséges dolog ez. Plussz ribirozi is
2020. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!