Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok,Nők! Ez töketlenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők! Ez töketlenségnek számít? Mekkora hátrány?

Figyelt kérdés
Ha ismerek egy nőt és azt látom, hogy ő neki nem vagyok közömbös akkor tökösen megmondom neki, hogy tetszik és ha úgy alakul szívesen elhívom akárhova. Ha esetleg egy baráti társaságban vagyunk akkor is de akkor már kicsit nehezebben. Viszont ha idegen a nő akkor nem merek odamenni és elhívni akárhova ami azért baj mert akár az idegen nő is lehetne később nekem valami nagy szerelem de én leginkább az ismerősöket szoktam preferálni vagy ha egy társaságban vagyunk de akkor is kevésbé mintha ismerném. Csak ugye ha megismerek 10 új nőt akkor az véges, az idegenek többen vannak. Ez hátrány? Illetve ha idegenekkel sokkal bátortalanabb vagyok mint az ismerősökkel az férfiatlannak számít?

2020. jún. 25. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem teljesen normális, hogy idegen nőkhöz nem mész oda, hogy randira hívd. Ha valakivel rendszeresen találkozol valamerre, és beszélgetésbe elegyedsz vele, így hívod el bizonyos idő után, az rendben van, de első alkalommal idegenként csak úgy bárhol, azt inkább ne is.
2020. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerősi körben gáz ismerkedni, utána, amikor szétmentek, akkor mit csinálsz? Mikor meglátod mással? Vagy kibeszél a többiek előtt?
2020. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Igen, mert haveri körből válogatsz. Gyáva dolog.
2020. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkét exem kisebb nagyobb baráti körből került ki. Felnőttek vagyunk, úgy is viselkedünk így az elsővel nem is volt baj ezen a téren. Ki soha nem beszéltük egymást a közös barátainkkal, mert intelligensek vagyunk és a barátainkat sem hozzuk kellemetlen helyzetbe. Na a másodikkal nem lennék szakítás után egy társaságba, de ennek nyomós oka van.
2020. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem töketlenség. Idegenekhez ismerkedési szándékkal odamenni viszont rohadtul visszataszító számomra
2020. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosítok, az ismerkedési szándékot mint randira hívás, párkeresés értem. Persze ha lazán, haverilag közelít valaki, nen azért, hogy egyből elhívjon, az oké
2020. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha csak baráti körből közeledek akkor emiatt sok lányhoz nem megyek oda akik jó partnerek lennének. Utolsó de ez is lehet egy taktika, hogy először barátkozok és aztán lehetne randi is de akkor is idegennel barátkozok ami szintén nem megy annyira. Félek ha csak baráti körből hívok el akkor így nem találok nekem megfelelő embert mert nem határtalan a baráti köröm. Szerintetek ez így elég lehet simán vagy kellene barátkozni vagy elhívni idegeneket is mert abból több van? Mit gondoltok? Vannak közeli lány ismerőseim de ha velük nem jön össze akkor mit tehetek?
2020. jún. 25. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szánalmas, ha valaki csak a baráti köréből ismerkedik. Ez pont olyan, mintha egy almáskertben dolgoznál, és ezért csak almát ennél, és soha nem kóstolnád meg a banánt, vagy a körtét.


De nem baj, több nő marad az igazi férfiaknak.

2020. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!