Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetoválás mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás mennyire hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Mindkét karom, a mellem, valamint a jobb kezfejem es ujjaim is ki vannnak varrva, esztetikus mintakkal.

A rosszalló tekinteteket már megszoktam, nem érdekelnek túlzottan, de pl lányok nálatok ez mennyire taszító?

Könyvvizsgálóként dolgozom lassan 5 éve, ügyfelekkel is találkozok, munkában ez szerencsére ezeknél a cégeknél nem jelentett gondot egyelőre. Ezt csak azért tettem ide, hogy van rendes munkám, nyelveket is beszélek, az életben feltalálom magam. Tehát az előítéletekkel szemben nem a sztereotípiát erősítem, de én szeretem ezt és még tervben van pár minta.

Ismerkedésnél ha pl ha meglátjátok hogy a srác kézfeje és ujjai is tetováltak, máris visszavonulót fújtok, vagy ettől még megismernétek az illetőt?



2020. máj. 24. 13:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Kizáró ok.
2020. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
3-as szinten hátrány
2020. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Ez már nem tetszene sztem
2020. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki azért, jár vagy nem jár v.kivel, mert van tetoválása, az jobb is,ha nem jön össze.

Nekem nincs tetoválásom, de nem vetem meg azt sem, akinek van...

Miért ne élhetné mindeni úgy le az életét, ahogy neki tetszik...nem kell másoknak mindenben megfelelni.

Remélem találsz majd magadnak egy olyan párt, aki így elfogad!

2020. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Emberként semmi gondom vele, társként nekem ez már sok. Valószínűleg hasonló gondolkodású nőknek nagyon bejön, sok ilyet ismerek, úgy hogy nem kell aggódnod. :)
2020. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Nálam a tetoválás kizáró ok.
2020. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hány év párkapcsolati tapasztalatod van, kérdező?
2020. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

27 Éves vagyok.

3 hosszabb kapcsolatom volt, 6év, 2év és 1 év, az ezeken kívülieket nem igazán vettem bele soha.

Jelenleg fél éve vagyok egyedül és egyre többször szaladok bele a problémába, főleg mióta a kézfejem is kész.

Nyílván ezt én akarom így, de azért valahol mégis szomorú hogy ez is szempont, amin mostanság nem megyek át.

2020. máj. 24. 13:57
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egész karom, oldalam, lábam ki van tetoválva, de a kézfej és az ujj tetkók már sok. Nem akarnék így ismerkedni. Én sem tetováltattam se nyakamra, se homlokomra.
2020. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy még a "hasonlónak" se biztos, hogy ez belefér.

Viszont barátnőm meg épp az ilyen fiúkat imádja szóval találhatsz ilyet is.

2020. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!