Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van olyan helyzetben nőként, hogy aki neki bejön (megvan a plusz) az nem akar kapcsolatot vele, illetve nem látja feleségeként, míg az olyan férfiak, akik kapcsolatot akarnának velünk ott meg nincs meg a kémia, illetve az a plusz, ami kell?

Figyelt kérdés
Állandóan ebbe futok bele, hogy nagy nehezen találok valakit, akiben megvan az a plusz, de ő meg nem velem képzeli a dolgokat, míg aki meg velem képzelné el ott meg egyszerűen nem tudom magamra erőltetni a dolgokat, hiába próbáltam, egyszerűen nem megy...

2020. jún. 26. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Régen csak ilyen volt. :D
2020. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Valami nem stimmel azért,én mindig azt hallottam ,H nézzünk tükörbe és utána probalkozzunk.En akiket eddig kinéztem magamnak nő létemre mindig megkaptam,de kell tudni ,H ki hol áll azon a bizonyos létrán.Szep nem szép a külso is fontos.Van egy barátnőm annyira válogatós ,pedig még az átlag kategóriat sem üti meg.Nincs is senkije,néha megdugjak jó palik de hát ennyi nincs tovább.O meg ezzel bizonyítja ,H O azokat megkaphatja,H lefekszenek vele......Szóval biztosan te is fennebb teszed azt a bizonyos mércét.
2020. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Hát persze, én is tudom hogy köztem és Jennifer Lawrence között meglenne a kémia, de sajnos nem akarna engem férjének.🥺


Talán nem a top 10%-ban kellene gondolkodni és kizárni a férfiak 90%-át mindenféle hülyeség alapján és akkor találnál magadnak valakit.


De valószínűleg úgyis pörgeted majd tovább a tindert és várod hogy jöjjön a következő, hátha ő lesz majd az igazi.

2020. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Úgy látszik ,az igazat leírjuk le vagyunk pontozva.De hát ettől ez az igazság
2020. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13%
Csúnyák vagyunk?
2020. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
csak ilyen helyzetben vagyok
2020. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is mindig ilyen helyzetben vagyok.

Ez a léces dolog elég nagy marhaság. Összesen egy "elvárásom" van, hogy legyen meg a kémia. Ez aztán marha sok. Nem kell, hogy tökéletes legyen, de akivel nincs kémia, pakolgathatom azt a lécet akárhová, attól nem lesz.

2020. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, úgy is lehet kapcsolatban lenni, hogy megalkuszunk, ma ez megy nagyon sok esetben. Én nem alkuszom meg, ha nincs meg az a plusz, ami nekem kell (kémia, karakter, személyiség) akkor nem fecsérelem az időm feleslegesen, miért is tenném? Akkor már tényleg jobb egyedül...Én nem tudnék megalkuvó kapcsolatban élni, felemésztene, de kinek mi. És sok nő van így, hogy ezért nem talál párt, a minőség fontos csak ezt sokan elfelejtik. A férfiaknak ugyanúgy fontos, ők is válogatnak, szóval ez a top 10%-os pasi duma az ő részükről is elmondható...
2020. jún. 27. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!