Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly merevedési problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly merevedési problémáim vannak. Így is érdemes hajkurásznom a nőket?

Figyelt kérdés
2 hónapig volt barátnőm életem során, megmondom őszintén, hogy se őt, se a prostikat nem tudtam kielégíteni, akiknél voltam, sőt már reggeli merevedésem se nagyon szokott lenni. Az egészségem sajnos sokat romlott az utóbbi időben, csak azt sajnálom, hogy nem kezdtem el prostihoz járni még amikor jó erőben voltam. A nőknek eddig sem kellettem, arra gondoltam, hogy innentől le fogom szarni az egészet. Aszexuális nőt ne javasoljatok nekem, nem érdekelnek a lelki kapcsolatok, egy nőben sem bízok meg és nem is bíztam soha, nekem csak a kémiáról szól a társkeresés.

2020. márc. 7. 18:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Le vagyok sújtva. Még egy ilyen tragédiát!? Mi lesz most velünk!
2020. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ámen
2020. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Te vagy az a fazon akire még a bordélyban is rászól a madám, hogy "ilyen f**al tessék hétköznap jönni"...


De minek akarsz összejönni velük, ha úgysem megy az erekció? Csak kínlódni? A lelki részét leszarod, akkor meg?

2020. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3: Ezt mondom én is.
2020. márc. 7. 18:58
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

"a prostikat nem tudtam kielégíteni"


xDDD Ez rohadt jó.


4: Amúgy akkor csak azt akarod hogy megmondjuk hogy igazad van és hagyd a fenébe az egészet?

2020. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a prostikat könnyű, elég ha 10%-nál nagyobb borravalót adsz.
2020. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy véletlenül se változtass az életmódodon és főleg ne keress fel egy szexológus szakembert a problémáddal.
2020. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
"gy nőben sem bízok meg és nem is bíztam soha" De jó lehet egy ilyen ember anyjának lenni. De azért mi sajnáljuk őt és legyünk megértőek. K-rvázik de a nőkre mutogat. Lol.
2020. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7: Úgy tűnik a keringésem ment tropára.
2020. márc. 7. 19:12
 10/23 A kérdező kommentje:
#8: Több száz elutasítás és még mindig azon jár az agyam, hogy hogy elégítsem ki a k***ákat, akit nők. Ennél több senkitől nem várható el.
2020. márc. 7. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!