Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér srácként hol volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér srácként hol volna érdemes ismerkednem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy társasági ember, otthon vagyok leginkább.

2020. jún. 28. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Országházban, üzleti konferenciákon, szállodák elnöki lakosztályában, Bentley vagy Bugatti szalonokban... Esetleg még golfpályán vagy Thaiföldön.


Édes kis maci leszel és senkit nem fog érdekelni, hogy otthonülős vagy. Ha egy szót se szólsz is aranyosan hozzád bújik majd a lány.


Ellenben ha ezek egyikét sem engedheted meg magadnak akkor végső mentsvárként még a fogyást és a sportot javaslom egy masszív életmódváltással, akkor talán van esélyed valakinek felkelteni az érdeklődését.

2020. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Mekiben.
2020. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Telefonon:D
2020. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mennyire vagy kövér ? 170 cm / 140 kg ?


Mert amúgy a mai világban már a 180/90 is kövérnek számít. Aki csajozni akar az fogyassza le magát 65 kgra. Az most az elfogadott férfi súlyhatár.

2020. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tinder meg az ilyeneket megpróbálhatod.
2020. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Te azokra a vékony combú, lábszárú fiúkákra gondolsz, akikről deréktól lefelé alig lehet megmondani, hogy fiú vagy lány? Már nem azért, de szerintem eléggé bu..zisak. régen tuti, hogy nem ez volt a férfi ideál. Olyan pipaszál lábakkal mi férfiasság van bennük vazze...? 36/F
2020. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az már ilyen unisex kategória inkább.:D
2020. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
6-ossal egyet kell hogy értsek. Én sosem találtam férfiasnak a nagyon vékony fiúkat. Egy férfi legyen jól megtermett!
2020. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a nagydarab pasik tetszenek. A vékonyak számomra taszítóak.
2020. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, Te egy IGAZI NŐ vagy! 🙂
2020. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!