Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellem, hogy elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem, hogy elvesztettem a jól fizető állásomat, jövő héttől sajnos csak ételfutárként tudok dolgozni. Úgy érzem addig nem érdemes ismerkednem, amíg rendbe nem jön a karrierem. Jók vagy rosszak a meglátásaim? 26F

Figyelt kérdés

Leépítés volt a cégnél és mivel csak kerek egy éve voltam ott, azokat küldték el, akik időben később kerültek a céghez. Egyelőre ételfutár munkát vállaltam el, ameddig tart ez a járvány vagyis ameddig nem találok a végzettségemnek megfelelő munkát, ami úgy néz ki egyelőre az se mostanában lesz.

Azt gondolom, h amíg ilyen helyen dolgozok, nem érdemes komolyabban ismerkednem, mert úgyis azt gondolják rólam a nők, h 26 évesen csak ennyire futotta nekem, magyarul mellettem nincs jövő. Jól gondolom szerintetek?


2020. márc. 29. 17:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Bármennyire meglepő, járvány van.


Ne a dugáson járjon az agyad most. Úgysem fogsz randizgatni mostanában

2020. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom kedves kérdező, szerintem ma a nők magasról tesznek arra, mit dolgozol csak legyél kigyúrt keménygyerek.

Én orvos vagyok, emberszámba sem vesznek a nők, nem a szakma számít.


Egyébként nagy tiszteletem neked, mert egyből megtaláltad, hogy most ilyen sz.r időszakban, hol tudsz dolgozni, és hol lehetsz hasznos.

2020. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
És sokaknak nem a dugás a legfontosabb a nőben kedves első, hanem társat szerelmet, barátot keresnek.
2020. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
8%

Igazad van, a nők 99%-a le sem fog köpni, csóró futárként.


Viszont miért csak futár vagy?

Volt itt a minap egy kérdés, amiben a kirúgott irodistáknak vagyonőr melót ajánlottak, és azok meg kiröhögték a palit. És a kommentelők is leírták, hogy aki diplomás, az azonnal talál másik, jó melót! Vagy nem?

2020. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Én azért gratulálok, h ilyen hamar sikerült új állást szerezni. Ez igen dicséretes.
2020. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Nekem például tökre szimpatikus, hogy nem csak ülsz otthon és sajnáltatod magad (és a vírust hibáztatod), hanem azonnal kerestél másik melót, és nem büdös a munka, hanem elvállaltad kb az első szembe jövőt.
2020. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Tudod, pl. a 90-es évek elején is rengetegen voltak nyakig szharban, valahogy mégis születtek kapcsolatok, házasságok, gyerekek is. Jó, nyilván ez most már más világ, sokaknál extra igényekkel, de szerintem ne add fel a párkeresést, ki tudja, meddig tart még ez a nehéz helyzet. Én dicséretesnek tartom, hogy próbálsz talpon maradni, munkát kerestél és találtál, még ha ez az állapot remélhetőleg csak átmeneti is. Szerintem ha egy normális lánynak elmagyarázod a dolgokat, akkor meg fogja érteni, ráadásul nők is simán kerülhetnek ilyen helyzetbe, irodai dolgozóktól kezdve műkörmösökig és árufeltöltőkig. Ha meg valaki a jelenlegi helyzeted miatt utasít el, akkor legalább tudni fogod, hogy nem illetek egymáshoz, és hogy neki talán csak a pénzed és a státuszod számítana.
2020. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Nézz ki jól, más nem számít.

Mérnökként stabil állással (kopp-kopp) emberszámba sem vesznek, úgy ahogy ezek szerint az orvos fórumtársat sem.

2020. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Ne szégyelld, szerintem ez tök jó dolog, hogy nem otthon várod a csodát, hanem ameddig nem javul a helyzet elválltál más melót.

Nem értem a hozzáállásod a nőkhöz. Jó igen elismerem tényleg vannak ilyenek is, de azokért valószínűleg nem is kár. Vagy szerinted neked csak a jól fizető munkahelyed volt az egyetlen vonzó tulajdonságod?

2020. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon szimpatikus, hogy nem otthon sírsz és hibáztatsz mindenkit a problémádért, hanem próbálod kihozni a legjobbat a helyzetből. Szerintem egy ilyen férfo alapból egy "jó parti".

Az én véleményem az, hogy nyugodtan ismerkedj (lehetőleg most neten, ne személyesen), mert egy értelmes nő ezt nem negatívumnak fogja tekinteni.

2020. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!