Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyak nők akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyak nők akiknek nem csak a belső számít?

Figyelt kérdés

Már mindenhol próbálkoztam barátnőt szerezni, de sehol sem találok ,és kezdem már unni. Tudni illik rólam, hogy Isten megáldott engem genetikai rekombinációmkor, mivel testmagasságom 192 cm, és sokan azt mondják, úgy nézek ki, mint Henry Cavil. Azonban a belsőm nem a legjobb, ugyanis nem tökéletes a humorérzékem, nem vallom magam feministának, és nem vagyok vegán, ami a legtöbb nőnél kizáró ok, mert nekik csak a férfi személyisége számít.

Még elkeseredettebb leszek, amikor látom az indiai haveromat, Pajeetot, csajozni mint állat. Pajeet csak 157.48 cm, kopaszodik (norwood 7), sörhasa van, és takarítóként dolgozik. Ennek ellenére mindig minimum 2-3 db jó nővel megy haza péntek esténként, mert kedvező belső tulajdonságokkal rendelkezik.

Kérlek segítsetek nekem. Hol tudnék barátnőt találni ilyen adottságokkal? Már nagyon magányos vagyok :'(.



2020. jún. 28. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
*Feel the irony
2020. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Így jártál, a nőknek a belső a legfontosabb. Én is ilyen vagyok, megértelek. K*rva jól nézek ki de a belsőm sajnos csak átlagos. :(
2020. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel a gagyi indiai kamuval elrontottad a kamu-kérdést, így nem vehető komolyan.
2020. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
79%
Akkor te vagy a Vaják.
2020. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan mi is a célod ezzel a mesével?
2020. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

5.


Lepontozni a válaszolókat, mi más. Gyanús, amikor egy olcsó kamukérdés alatt az összes válasz szépen le van verve 50% alá.

2020. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értékeltem volna a hasznos válaszokat, de úgy tünik ez túl magas elvárás.
2020. jún. 28. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

7.



"de úgy tünik ez túl magas elvárás"


1.Ahogy az értelmes kérdés is túl magas elvárás volt...


2.A válaszok igazodnak a kérdéshez

2020. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha legközelebb próbálsz itt kamukérdéseddel feszültséget szítani, ajánlom, hogy legalább egy minimális életszerűségre törekedj. Hidd el, akkor lesznek, akik rákapnak. Így csak röhejessé teszed magad.
2020. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Dobtam már jó pasikat azért, mert ostobák voltak és nyeglék. Mivel hazudgálsz itt, nem tudom jó pasi vagy-e valójában, de hogy egy ostoba kölyök vagy, az hót ziher. Senki nem állítja, hogy csak a belső számít, de nem jövök össze olyannal, aki buta, bunkó, ostoba, rossz a humorérzéke (mint neked) nyegle, nem kulturált, ne művelt. Továbbá nem kell hímsoviniszta, vagy incel, önsajnáló sem, vagy rasszista homofób Az ilyennél tök mindegy, hogy néz ki, nem kell.
2020. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!