Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha elcsesztem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elcsesztem az egész életem úgy érzem??

Figyelt kérdés
28 éves vagyok szűz soha nem volt senkim. nem tudok társat találni magamnak. még barátkozni sem más férfiakkal nem hogy kapcsolatba lépni egy nővel. pedig szeretnék. úgy érzem elcsesztem mindent. Ha mondjuk 5 éve ilyenkor lett volna barátnőm már az is késő lett volna. Most már mindjárt 30 vagyok és semmi. hogy lesz igy normális életem? egyedül semmi jó. az meg butaság hogy legyél egyedül boldog mindenkinek kell társ szerintem. így se család se semmi nem lesz. létezik hely ahol mondjuk ilyeneket mint én megtanitanak nőkkel kommunikálni?? vagy vannak olyanok akik ezt oktatják?? vagy mi csináljak? társkereső se ismerkedik velem még egy nő sem.

2020. jún. 28. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Nem viccből írom, menj el kurvához. Hidd el, segíteni fog. Észre fogod venni, hogy a szex téma jó, de túl van misztifikálva, a nők meg nem esznek meg elevenen. Szerintem az önbizalmadnak jót fog tenni. Rosszabb mindenesetre nem lesz a helyzet.


27F

2020. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Ha változtatsz a külsődön, regsiztrálsz Tinderre (nem írod le, hogy szűz vagy és nem volt még kapcsolatod) és mindenkit jobbra húzol, az se segít? Nekem segített, pedig én sem nézek ki valami jól.
2020. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
azt már próbáltam a kutyának sem kellek. prostit még nem de azon gondolkodom. de már kezdek félni hogy az is elküld.
2020. jún. 28. 22:09
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
A prosti nem fog elkuldeni, csak virisd a lóvét 😁
2020. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
még elő is akartam fizetni csak paypalt nem fogad el. kártyám adatait meg nem akartam megadni
2020. jún. 28. 22:10
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
#1 mindig jót mosolygok az ilyen válaszokon. Hogy a francba növeli az önbizalmat az, ha valaki úgy szexel veled, hogy FIZETSZ érte?
2020. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
2-3* menj el kurvához, rá azért ne szokj. De ne ugyan ahhoz, nem lenne szerencsés ha érzelmeket kezdenél el táplálni egyik iránt. Hidd el, felszabadulsz, nem lesz ez a téma a mumus, és könnyebben fogsz közeledni más nők felé, miután már volt nővel dolgod.
2020. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. olvastam hogy van olyan hogy lakásos prosti ha meglát és nem vagy szimpi akkor nem fogad.
2020. jún. 28. 22:11
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
6. Itt nem csak arról van szó, hogy attól nő az önbizalma, hogy fizet a szexért. Itt arról van szó, hogy 28 évesen már komplexusa van attól, hogy nem csókolózott, szexelt, nyalt, stb., és ezek a komplexusok tovább rombolják az önbizalmát, és saját maga fasztorlasza lesz. Ezek a komplexusok viszont könnyen feloldhatók egy hivatásossal is. Az énképén meg nyilván dolgozni kell, de ez is egy lépés előre.
2020. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ha már a kurvától is félsz, nem tudom mit szeretnél. Keresd meg a tököd, aztán tegyél magadért valamit a sebeid nyalogatásán túl. Másképp nem fog menni. Nem kell beszarni amúgy, nem fog elküldeni.
2020. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!