Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem lekéstem arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem lekéstem arról, hogy csalódom legyen. 21 évesen még sosem volt fiúm, pedig korán akartam családot. Akik nem voltatok népszerűek a fiúknál, hogy lett férjetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
31 évesen sem lennél elkésve, nemhogy 21.
2020. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A legtöbb lány ennyi idős korára már a szexen is túl van. Nekem a legintimebb élményem fiúval az volt, hogy suliban meg kellett fognom valaki kezét...

Egyébként nagyon gátlásos vagyok, velem lassan haladna bárki is, ha valaki úgy döntene, hogy közeledik.

2020. jún. 28. 22:35
 3/20 The Dead and Dreaming ***** válasza:
92%
Ne legyél ilyen butuska. 21 évesen nem késtél le még semmiről sem és lehet úgymond korán családod, ha találsz egy megfelelő férfit. Szerintem még a 25 éves kor is korainak számít és addigra talán meg is tudod alapozni az életet a társaddal. Én nem látom értelmét a 20 éves kor előtti család alapításnak mert nagyon kicsi az esélye, hogy a felek együtt maradnak és lehetetlen, hogy meglegyen a kellő anyagi hátterük önerőből. 21 évesen a legtöbben még az egyetemet seggelik vagy éppen csak kijöttek az iskolapadból, ha csináltak valami szakmai képzést pluszban. Fejben pedig még szinte nagyon nem felnőttek, mert ezt igazából csak akkor tudod megtanulni, ha már magadra vagy utalva.
2020. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
És ha lenne pasid akkor rögtön az elsővel csinálnál is gyereket
2020. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
93%
Még nagyon fiatal vagy, sokan ebben a korban még nem is találkoztak az igazival. Nem szabad elsietni a dolgot, majd idővel jön a dolog ha nem erőlteted
2020. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Talán változtass önmagadon, és győzd le a gátlásaidat. Nagy valószínűséggel senki sem fog hónapokat várni arra, hogy te hajlandó legyél legyűrni a félelmeidet, és mondjuk megfoghassák a kezed. Nyilván lehet lassan is haladni, de azért ne gondold, hogy bárki is úgy fog közeledni hozzád, hogy hónapokig leveleztek, utána esetleg hajlandó vagy vele találkozni, aztán max. odáig juttok el, hogy megfoghatja a kezed, utána megint hónapokig levelezgetés, telefonálgatás, a randikon csak beszélgetés, és megint hónapok telnek el, mire esetleg jöhet a csók.
2020. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6


Ne túlozzunk, de a csókkal hónapokig várnék. Lassan szeretnék haladni, ilyen vagyok, ha gyorsabb lenne a tempó már nem én lennék. Ez nagyon ijesztő egy fiú számára?

2020. jún. 28. 23:10
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Aha nagyon, ki az a hülye aki hónapokig vár a semmire kb, nembaj, szépen eltelik 10-20 év aztán megkeseredsz.
2020. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Abban reménykedem, hogy van olyan fiú, aki így gondolkozik mint én.
2020. jún. 28. 23:18
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Ha férfi lennél így, a korod ellenére is dörrennének az "incel!!!" felkiáltások - ezt így most megúszod. De helyes is ez így - a probléma az ottani elítélgetéssel van.


A lassú tempóval semmi baj nincs - nem is jó rohanni vagy kapkodni.

2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!