Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet a Tinderr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet a Tinderrel próbálkozni, ha nem vagyok valami járatos a pasizásban/párkapcsolatban? 21/l

Figyelt kérdés
Alig párszor randiztam eddig életemben és egyszer voltam összesen kapcsolatban, de az se jött össze valami jól.
2020. jún. 29. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbát megér, csak írd ki hogy komolyak a szándékaid, aki meg nem szimpi offolod
2020. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez egy eszköz a sok közül. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, nem ez a legmegfelelőbb.
2020. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem kapcsolatom is volt, de egyik sem a tinderről.

Borzasztóan felszínesnek tartom, néhány hónapja kezdtem el használni, de nagyon lesújtó, amit eddig ott tapasztaltam

2020. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3# több *
2020. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha több az eszed, mint nőtársaidnak, akik kizárólag a legjobban kinéző, nagy kurójanikkal állnak szóba, akik az első dugás után le is lépnek, akkor juthatsz is valamire. Igazából ezen múlik.
2020. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
#5 nem arról szól, hogy van-e eszük. Ha meglátják a nagyon jóképűt, onnantól a punci parancsol. Olyanok mint a férfiak, akik szinte minedn nőt megdugnának, csak a nőknél magasabban van a léc.
2020. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
6# jó, nincsenek is illúzióim, hogy a nők valaha megértenék, valamit rosszul csinálnak.
2020. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a bajom nekem is, hogy azt hallottam eddig is, hogy ott sokan csak szexelni akarnak, de én semmiképp nem akarok úgy lefeküdi valakivel, hogy utánna úgyis lelép
2020. jún. 29. 15:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor ne feküdj le olyannal akit 3 hete ismersz, hanem csak azzal, akivel együtt vagytok, megbízol benne, ismered, bemutatták egymást a családnak, nem sietett stb.


Ez nem tapasztalat kérdése.

2020. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"azt hallottam eddig is, hogy ott sokan csak szexelni akarnak"


Látom, még mindig nem érted. A nők ugyanazzal a pár ultrajóképű fickóval állnak csak szóba, akik arra használják a Tindert (na meg az összes többi társkeresőt) hogy minden héten vagy pár naponta megrántsanak egy újabb nőt. És amit ezekkel az alakokkal tapasztalnak, azt vetítik rá az összes férfira.

2020. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!