Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfit hányan húznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit hányan húznak jobbra Badoo-n?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Engem egy átlagosnál kicsit jobban kinéző férfit kb. egy nap alatt 25-en húztak jobbra, ebből olyan 10 matchem van. A tesóm (lány, átlagosnál jobban kinéző), szórakozásból regisztrált és öt perc alatt 100-an húzták jobbra. Mik a statisztikák a férfiaknál, vagy az enyém jónak számít?

2020. jún. 29. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Engem évente kb egy nő szokott jobbra húzni. Egy átlagos nőt kb 50 ezren szoktak jobbra húzni egy hónap alatt.
2020. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, badoon fél évente egy, tinderen viszont egy-két hetente van match.
2020. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik, hogy az enyém jó statisztika? Tinderen is kb. ennyi az arány. Akkor ez valóban jónak számít? Mert, mikor megtudtam, hogy a tesómnak, hogy meg elszomorított.
2020. jún. 29. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Badooval az a baj, hogy a fizetősök miatt nőként annyi üzenettel bombáznak, hogy időd sincs jobbra-balra húzni srácokat.


Én sose csináltam, mert jól kinéző srácok is írtak match nélkül és nem húzogattam jobbra senkit, szóval szerintem a te adataid nagyon jónak számítanak.

2020. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!