Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt valaha társkeresési/párka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaha társkeresési/párkapcsolati problémád magasságodból adódóan?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen?

Nemet, kort, magasságot is írjatok!



2020. jún. 6. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem

175cm 19/L

2020. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

én 21 vagyok (lány), 175 cm.


nekem személy szerint eddig elég sok gondot okozott a magasságom úgy összességében.Konkrétabb példa, amikor adódott egy olyan alkalom hogy nagyon megszerettük egymást egyik sráccal, viszont sokkal alacsonyabb volt nálam . Persze szeretettük egymást és azt mondtuk adjunk egy esélyt a dolognak, viszont mindenki lenézett és kinevetett miatta. Mire megszokták volna, addigra tönkre ment a kapcsolatunk. Nem érezhettem magam sose nőnek mellette. És igen, sokan mondják hogy a szerelemben nem számít a magasság, viszont amikor napi szinten jöttek a bántások, na meg olyanokat is kitaláltak hogy csak azért vagyok vele hogy kihasználjam, azért nagyon el tudta rontani.

Olyan gondjaim is akadtak ilyen téren már nem egyszer, hogy interneten ismerkedtünk/valahol random találkoztunk a sráccal, úgy amúgy nagyon egy hullámhosszon is voltunk, de alacsonyabb volt, és hát persze mondanom sem kell, hogy lőttek az egésznek.

2020. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nem vagyok sem túl magas, sem túl alacsony.


169 cm


22l

2020. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. Inkább előny volt, hogy kvázi magasnak tartanak.

170cm

23N

2020. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom a magasságommal, szóval nem frusztrál, de volt már több olyan lány is, aki ismerkedéskor egyszerűen beközölte, hogy túl alacsony vagyok. Szerencsére a többségnél nem volt probléma.

176 cm

28 F

2020. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

180 vagyok. Nem.


De mondjuk én azt nem értem, hogy magasságnak mi köze a párkapcsolathoz?

Jó, persze a 160 alatti, vagy a 2m feletti méret még valahol/talán érthető lehet, de a többi???

Pl.: A magas legyen a férfi dumák...mintha a 190 centis őr vagy takarító olyan menő lenne a csajoknál.

Vagy amikor a magas csajok sipítoznak, hogy túl magasak, miközben a férfiak megőrülnek a magas, hosszú lábú nőkért. Mármint a FÉRFIAK, és nem a komplexusos csicskák.

2020. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
180 magas vagyok, szeretem a magas vékony lányokat, de 170-180 közötti lányok már többször mondtak alacsonynak ...
2020. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Nőként nincs probléma, de férfiként... 180cm alatt kb kár próbálkozni.
2020. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ÉN nem tapasztaltam Se előnyét se hátrányát.

189 cm vagyok

35/f


És tapasztalatból mondom, hogy a magasság csak másodlagos dolog.


Ha egy 175-180 cm magas férfi jóképű akkor őt fogják választani nem pedig azt aki 189

2020. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, bár cirka 10 éve már nem nem pasizok, akkor jöttem össze a férjemmel. 156 centi vagyok.

32N

2020. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!