Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasság számít egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság számít egy kapcsolatban? Összejönnétek pont veletek egymagasságúval ha előtte csak a nagyon magas pasik jöttek be?

Figyelt kérdés

Eddig mindig nálam sokkal magasabb barátaim/randipartnereim voltak, úgy +15-20 centi. Most randizom egy pont velem egymagasággúval, nagyon szimptaikus fiú, csak tartok tőle tudat alatt ezért lebeszélem magam róla, mert mindig is a magas pasik jöttek be. 165cm

Tudom hogy ezek csak külsőségek, de nem tudom.



2020. jún. 30. 05:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Az se zavar, ha kicsit alacsonyabb nálam a férfi. 165 cm vagyok.
2020. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%

Bírom ezt, hogy a sok kis 150-160 centis kiscsaj folyatja a nyálát a 180+ magas férfiakra, mind ilyen magasat akar. És ha jön egy 170 centis férfi, aki ideális barát, férj, apuka lenne stb., de nem, mehet a kukába, mert nincs 180 cm (amiről ugye nem tehet), meg ,,jaj, akkor nem vehetek fel magassarkút".


Szánalmas ez a nők részéről.


Én 184 cm vagyok, férfi, így sosem volt problémám a magassággal, de öröm volt azzal valakit visszautasítani, hogy bocs, te túl alacsony vagy hozzám, hogy jelenjek meg így veled, mintha a húgom lennél. Kicsit érezzék ők is ezt a képmutató szelekciót.


(ez egy olyan lány volt, akire a válaszom első része jellemző volt, kb. a második mondata ez volt, hogy felvehet mellém magassarkút, nagyon rá volt állva a magasság-témára)

2020. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Én 183 vagyok, férfi. Amikor látok nálam magasabb nőt, hiába szép, nem találom vonzónak. Ez nem tudatos, de így van. Egyébként nem lenne szerencsés, mert szeretem ha 4-5 centis sarkú cipőben van pl. táncesten és akkor már zavarna, hogy magasabb.
2020. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

Nekem számít. 165 cm vagyok, mint te. Nekem az a fontos, hogy nálam ne legyen alacsonyabb és ne legyen velem egy magas. Számomra a legideálisabb a 175-180 magasság egy férfiben. Tetszett már 170 cm-es férfi is. Egyébként nem én keresek így, de nem is kezdeményeztek még nálam csak az említett 175-180 cm (+2-3cm) kategóriás férfiak. Egyébként szerintem nem irreális az elvárásom, én nőben átlag magas vagyok, én is az átlag magas férfiakat szeretem, ami itt Magyarországon 176 cm.

Egy 165 cm-es férfi alacsony, nem átlag magasságú. Szerintem hozzá jobban illik egy valóban alacsony, 155cm-es nő.

Viszont soha senkit nem szóltam le a magassága miatt.

2020. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
7%
Jujj most lepontozott pár agyatlan. De rossz.
2020. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 nemaRendőrség ***** válasza:
95%

Mint 187 centi magas férfi, aki boldog kapcsolatban van egy 182cm magas asszonypajtival, csak ajánalni tudom a hasonló magasságot.

Voltak alacsony barátnőim, de nagyon nem jött be, természetellenes lett a végére.

Nem is járnék 175 alatti nővel

2020. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Nekem annyit számít, hogy nálam alacsonyabb ne legyen a férfi.

175 centis nő vagyok, tetszett már 165 centis fiú, de ekkora különbség kényelmetlen szex közben is. Nem lett belőle semmi komoly végül.

A mostani párom 187 centi, eddig nálam alacsonyabb barátnői voltak. Ő is azt mondja egyébként hogy sokkal jobb hogy magas vagyok.

2020. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
Jártam velem egymagas pasival, így úgy gondoltam nálam ez nem számít. Aztán mikor szakítottunk, akkor realizálódott bennem, hogy ez engem mindig is zavart tadat alatt, mert sok fszágot álmodtam ezzel kapcsolatban.
2020. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

12.

Nem tudom ez miért álszentség. A férfiak sem vonzódnak egy csúnya arcú nőhöz és arról sem a nő tehet, hogy csúnya lett.


Se férfi, se nő, se senki nem maga irányítja, hogy külsőre mik jönnek be neki.

2020. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy mindig mindenki csak az alacsony nőkbe mer beleállni, hogy ugyan hogy merészelnek magas pasival együtt lenni...

Érdekes, utóbbiakat számon kérni már nincs vér a pucájában senkinek, hogy “Hé te, mit akarsz 185 centisen egy 150 centis csajjal, te, te idióta, mit képzelsz, az alacsony pasiknak így mi marad, nem is illetek össze, beteg vagy, biztos pedofil is, mert gyerekméretre buksz stb stb”.

Valahogy mindig csak a kis nőket tudják leokádni, hogy komplexus meg divat és társai. Mintha legalábbis a párválasztás nem két ember akaratán múlna.

2020. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!