Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rém kínos ismerkedési kísérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rém kínos ismerkedési kísérletem volt, nőként én amarom felszedni a férfit. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy fiatal srác, akit néha láttam, de nem ismertem. Felfigyeltem rá, mert olyan helyes, szép a szeme is, világoskék. De még a nevét se tudtam, csak heti párszor láttam messziről. És akkor most volt ez az "iskola", ahová évi 1× muszáj menni. A rendes időpontra nem mentem, kaptam pót időpontot. Mikor megérkeztem a terembe, akkor tök kevesen voltunk, max ilyen húszan. És ott volt a helyes gyerek. Még sose voltam vele egy helyre osztva sehova. Leültem egy ismerősöm mellé, de amikor a végén gyakorlati rész volt, akkor az oktató mondta, ne ismerősökkel dolgozzunk párban. És akkor minden mindegy alapon odamentem a helyeshez, hogy szia, dolgozunk együtt? Olyan ciki volt, mindenki rögtön levágta, hogy tetszik. Vigyorogva mentek odébb a barátai. A sráccal kettesben elmentünk a dolgunkra, közben bemutatkoztunk, meg pár szót váltottunk. Mivel ciki volt, hogy úgy lestoppoltam őt, meg mert helyes, iszonyúan zavarban voltam, egész gyakorlat alatt bénáztam, szerintem fogyatékosnak nézett, ezért annál inkább zavarban voltam... A végén már alig vártam, hogy vége legyen, és elemenkülhessek. Tudtam, hogy tiszta vörös az arcom, amit lát, emiatt is zavarban voltam... Rémálom volt. A végén odajött az oktató, véleményeznünk kellett egymás munkáját. Mondtam, hogy jól dolgozik, ő is valami pozitívat mondott rólam, pedig végig szarakodtam...

Olyan kínos volt az egész. Pedig ő végig udvarias volt, meg úgy tett, mintha tök oké lennék, pedig mindent elrontottam paradicsompiros fejjel, dadogtam... Fuh, aztán elköszöntem tőle és kb. elemenekültem. Azóta mikor látjuk egymást, köszönünk, nekem meg mindig ilyenkor piros a fejem, elegem van. Olyan kínos.


De közben még mindig reménykedek, hogy valahogy lehetne köztünk kapcsolat....


2020. júl. 1. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ez ciki.
2020. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát sok értelmeset sajnos nemtudok írni, de nőként végigolvasva, nagyon aranyos vagy :D

Lehet, hogy ő is inkább cukinak, mint cikinek tartott.

2020. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem inkább a tini kategória? Mert annak tűnik.


De persze ne add fel.

2020. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb a tudtára adni hogy bejön neked?
2020. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most már legalább tudja, hogy tetszik neked. De innentől már hagyd, hogy ő lépjen.
2020. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én 22 éves vagyok.
2020. júl. 1. 12:28
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem aranyos lehettél, jó téma lenne ha beszélgetni szeretnél vele. Egy lánynál nagyon is vonzó lehet ha elpirul, kicsit bénázik, stb.🙂
2020. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most rajta van a sor, hogy ő lépjen valamit. Kérdés, hogy nem mer vagy nem akar?
2020. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki ha a nő kezdeményez eleinte.:) Mi a barátommal majdnem 2 éve vagyunk együtt és anno én szedtem fel őt kb... mert kis félénk szorongós volt :D

Mi sok sok évig csak barátok voltunk, havi 2-3x találkoztunk bulikba és pár szót váltottunk de kb semmi komolyról. Aztán mikor már hónapok óta éreztem, hogy tetszik és megakarom ismerni megkérdeztem tőle, hogy nincs-e kedve találkozni egyszer kettesben, a többiek nélkül. Belement, de nagyon félős volt, első barátnője voltam / vagyok, sosem volt az az ismerkedős csajozós típus.

Eleinte kb minden programot én szerveztem vele, én hívtam el, egy idő után még el is bizonytalanodtam, hogy ez egyoldalú... aztán ő is belejött és azóta bőven ugyanannyi mindent szervez / tesz bele a kapcsolatba, mint én.

Ne parázz! :)


22L

2020. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!