Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi okozhatja azt, hogy minden...

Mi okozhatja azt, hogy minden barátkozási/ismerkedési kísérletem elhal?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok és nagyon magányosan élek. Nincs kivel elmenni szórakozni, nem tudok senkivel se beszélgetni. Próbálok neten ismerkedni, de mindig pár szavas chat után eltűnnek, pedig próbálkozok témát felhozni, de nem vagyok senki számára érdekes.


Mi lehet velem a baj? :(


2019. ápr. 26. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszéltem már több sráccal neten és mindig valahogy félre csúszott a dolog és nyomulni kezdett.Persze mi nem vagyunk egy korosztály és nem mondom,hogy te is ezt csinálod csak ezek miatt nekem is elment a kedvem a netes ismerkedéstől.Lehet mások is így vannak vele

16/L

2019. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kor egy beszélgetésben nem számít ha mindkét félnek hasonkörű az érdeklődési köre, megtudják érteni egymást, van mindig téma...stb

Egyébként mert nem megfelelő emberekkel beszélgetsz. Én is voltam így, kerestem,kutattam de nem találtam senkit, de megszoktam ,szóval nincs ezzel baj. :)

2019. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, csak nem szabad feladni :)

Én régebben chat.hu-n ismerkedtem 200 emberből kb 1 normális volt, vele pedig nagyon jó barátság alakult ki közöttünk, pedig jó pár évvel idősebb volt tőlem és több mint 200km-re lakott. Nem is nagyon volt egy az érdeklődési körünk, sőt kb semennyire, még is jól kijöttünk. Én nagyon szeretem a közvetlen embereket, főleg akinek jó humora van azzal már jól kitudok jönni. Egyébként itt is lehet normális embereket találni és elbeszélgetni.

Sok sikert kívánok neked és ne add fel!

2019. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!