Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyi pénzért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi pénzért feküdnétek le egy idegennel?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy ha egy idegen odamenne hozzátok az utcán és pénzt ajánlana nektek szexért cserébe, akkor belemennétek-e, és ha igen, akkor mennyiért?

(Tudom, ez attól is függ, hogy hogy néz ki az illető... Legyen mondjuk egy átlagos kinézete. Nem túl vonzó, de nem is undorító.)

Köszi, ha veszed a fáradtságot és válaszolsz.

Y [18/f]



2020. júl. 2. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Nem feküdnék le idegennel semmi pénzért.
Talán lefeküdnék, attól függ mennyit ad, és hogy néz ki.
Biztos lefeküdnék ha sok pénzt ad. *
*Csak több mint 10.000 Ft-ért
*Csak több mint 20.000 Ft-ért
*Csak több mint 50.000 Ft-ért
*Csak több mint 75.000 Ft-ért
*Csak több mint 100.000 Ft-ért
*Csak több mint 200.000 Ft-ért
*Csak több mint 1.000.000 Ft-ért
69 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem rossz a skála. Mert 1 milliárdért már biztos vagyok benne hogy >90% igent mondana.
2020. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
46%
Persze, van az a pénz, amiért igent mondaná bárki is. De annyi pénzt meg senki nem adna meg érte.
2020. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Igen, miután kiraktam a kérdést rájöttem, hogy a skálanak fel kellene menni milliókhoz is (legalább)...
2020. júl. 2. 13:53
 4/42 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem elsőnek kérdezd meg anyudtól.
2020. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs oylan férfi, akinek milliós nagyságrendűt megérne ez. Hacsak nem annyira gazdag, hogy tök mindegy neki. De biztos nem költeném ilyenre, egyszerűen nem éri meg a legszebb nő sem.
2020. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az itt levő nők 90%-a bevállalvá a való életben 1 milláért, nem kevés pénz az, ráadásul csak egy alkalom egy átlagos férfival.
2020. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%

Ha valaki tetszene, akkor akár ingyen is.

Ha nem, akkor semmi pénzért.

Ha prostituáltnak néz és pénzt ajánl a szexért, akkor már eleve nem lesz szimpatikus és a második kategóriába kerül.

2020. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

5.), 6.) Válaszoló,

Egyet értek, hogy az 1 milla az átlagember számára (számomra is) sok... És ennél többet én sem adnék, ha lenne se.(Max ha baromi gazdag lennék). De sok gazdag ember van, és sok lány gondolhatja, hogy ez neki többet ér...

De nem tudom, nyilván ezért kérdezem.^^,


Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még vélemények!

2020. júl. 2. 14:08
 9/42 anonim ***** válasza:
69%

20 millióért.

Nyilván ennyit senkinek nem ér, de ha ilyen ajánlatot kapnék, szaladnék haza a páromhoz megbeszélni, hogy hogyan tovább. Ennyi pénzből megvehetnénk azt a házat, amelyiket szeretnénk.

Nyilván sok pénz 1-2 millió is, de annyi nem érné meg nekem.

2020. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
64%
Nincs az a pénz. Akkor mint én magam megszűnnék létezni, úgyhogy kb belerugnék abba aki ilyet egyáltalán kitalál.
2020. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!