Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyi pénzért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi pénzért feküdnétek le egy idegennel?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy ha egy idegen odamenne hozzátok az utcán és pénzt ajánlana nektek szexért cserébe, akkor belemennétek-e, és ha igen, akkor mennyiért?

(Tudom, ez attól is függ, hogy hogy néz ki az illető... Legyen mondjuk egy átlagos kinézete. Nem túl vonzó, de nem is undorító.)

Köszi, ha veszed a fáradtságot és válaszolsz.

Y [18/f]



2020. júl. 2. 13:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
77%

27.

Lehet nem fogod elhinni nekem csak 2 van.

2020. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
74%

Az mennyivel másabb, ha ugyanúgy elköltök egy valag pénzt, nekem nem igazán kellő dolgokra, pl.: menő öltöny, drága óra, drága piák, wellness,... azért, hogy megfektessem a csajt? Nem korrektebb, és sokkal jobb a csajnak, ha kezébe adom a kp.-t?


Attól, hogy neked, mint lánynak, fizetek 2 sört, meg egy vacsit, attól nem hasznosabb, ha van lóvéd a villanyra, vagy az albira?

2020. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
94%
29-es, hiába, az itt válaszolók túlnyomó részének az érzelmi intelligenciája a 0-hoz konvergál... Nem bírják felfogni, hogy ilyen is van. Ahogy azt sem, hogy sok nő sajnos kényszerből választja a prostitúciót és nagyon nehéz kijönni ebből a körből annak, aki bekerült. Nem mentegetni akarom minden áron őket, de ezekért a sorsokért azok is felelősek, akik a rendszer használói. Aztán csodálkoznak, hogy értelmes nő nem akar összejönni olyan férfival, akinek prostizós múltja van.
2020. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
63%

34.-nek.


Akit konkrétan kényszerítenek, az más tészta! Őket sajnálom!


De amikor egy fullos csaj, nem akar havi 160-ért tanítani, vagy 200-ért cumizni a főnökét az irodában, vagy sütni a hambit, mert a Gyakorizókkal ellentétben nem sikerült 12 éves korára a 4. diploma, hanem inkább prosti lesz, őt miért kellene sajnálom?

Sajnálom a hambisütőt, meg a gyári melóst.

2020. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
37%

Jól keresek és magamtól nem keresnék lehetőséget prostitúcióra, de azért nem mindegy, hogy egy lakás árát magamnak spórolom össze évek alatt, vagy van egy barom aki kvázi kpban odaadja a házra a pénzt.

Valóban más egy buliban kissé ittasan is szétteszi vadidegeneknek, de ha valaki ennyi pénzért átgondolja és belemegy, akkor ő a szajha?

Tudom, velem van a gond, de ha a páromnak ajánlanának ilyet, akkor is belemennék.

2020. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
66%

Én a 2000-es évek elején Ázsiában tanítottam, és aránylag fiatal fehér nőként többször kaptam ilyen ajánlatokat. Egyszer sem fogadtam el, de a legmagasabb összeg amit ajánlottak, 2000 dollár volt orális szexért. Ez egyébként az akkori alapfizetésem kétharmada volt, és a bevételemet könnyen, legálisan és számomra erkölcsileg vállalható módon ki tudtam egészíteni magánórák adásával, 50-70 dollárért óránként.

Míg pénzért soha fel nem vetődött bennem, hogy prostituáljam magam, de háborús helyzetben, vagy egy életmentő szervért anyaként a gyermekem megmentéséért fontolóra venném. Őszintén remélem, hogy soha nem kerülök ilyen helyzetbe se én, se mások, hogy ilyen döntést kelljen hoznunk.

2020. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
29%
Mennyi jólelkű nő van itt. :)
2020. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
50%
#14 elküldöm a számlaszámom, utalsz egy millát? Manapság az semmi pénz. Köszi!
2020. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, mindenkinek van olyan időszaka mikor minden mindegy, velem nem történt még ilyen, és nem tudom mit tennék.
2020. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
11%

-Hölgyem lefeküdne velem 1 millió forintért.?

-Persze.

-És ötezerért?

-Mégis minek néz maga engem, mit képzel?!

-Azt, hogy mi, azt tudom. De most már csak az áron vitatkozzunk!

2020. júl. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!