Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyi pénzért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi pénzért feküdnétek le egy idegennel?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy ha egy idegen odamenne hozzátok az utcán és pénzt ajánlana nektek szexért cserébe, akkor belemennétek-e, és ha igen, akkor mennyiért?

(Tudom, ez attól is függ, hogy hogy néz ki az illető... Legyen mondjuk egy átlagos kinézete. Nem túl vonzó, de nem is undorító.)

Köszi, ha veszed a fáradtságot és válaszolsz.

Y [18/f]



2020. júl. 2. 13:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
33%

Ezek a válaszok...bezzeg buliban 2 üveg sörért megy a cumika.

Én, ha jó pasi, akkor 100.000-ért simán. Miért ne?

2020. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a legtöbb simán bevállalná akár pár 10 ezer ft-ért is csak a feltételeket kell variálni kicsit.

1. Eset: nagyon jóképű, kisportolt igazi puncinedvesítő macsó: a legtöbb csaj még szerintem ingyen is bevállalná vagy max 20 ezerért. De mondjuk legyen csak egy szopás azt tuti.

2. Ugyanez a szitu még "könnyebb" feltételek: buli. Ilyenkor ez a srác ingyen vagy max pár felesért lefekteti akármelyik csajt. Ezt hívják egyéjszakásnak.

3. Közepes srác, nem ronda nem is túl feltűnően jóképű. Neki már mélyebben a zsebébe kell nyúlni, de pár 100 ezerért ő is bárkit megkaphat főleg a többi körítés is jó. Mondjuk egy extrább autó (akárcsak bérelte valami luxusautó) és egy jó környéken lévő lakás/ház.

4. Ugyanez csak buliban: több pia, jó duma és esetleg pénz és szintén a csakok 70%-a tuti belemenne.

5. Ronda fazon: itt jön a képbe a milliós összegek vagy a nagyon nagy luxus (annak látszata). Ferrari, Bentley, Lamborghini stb. Akár saját sofőr, budai luxusvilla. Stb

2020. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
88%
11. Az nem jó pasi aki pénzt ajánlgat, hanem rossz pasi, de ha te ilyennel beéred, egészségedre.
2020. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, a (foleg ferfi) valaszolok itt milyen putribol jottek, de nincs feltuntetve olyan osszeg, aminel egyaltalan elgondolkodnek a dolgon. Remelem vagjatok, hogy 1 millio ft manapsag szinte semmi penz.

Amit valaki irt, 20 millio kornyeke vagy tobb, annyiert mar esetleg el lehet gondolkodni, bocs, de ha valaki ilyen retard hulye hogy ennyit fizet a szexert (termeszetesen hivatalos szerzodes es atutalas meg a szex elott), akkor azt gyakorlatilag bun lenne nem kihasznalni.

2020. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
61%

"Szóval az érdekelne, hogy ha egy idegen odamenne hozzátok az utcán és pénzt ajánlana nektek szexért cserébe, akkor belemennétek-e, és ha igen, akkor mennyiért?"

Nem csak hogy nem mennék bele, de konkrétan felháborítana, mert kvázi prostinak néz.

Nekem nincs az a pénz. Jó életszínvonalon élek, nem érdekelnek a milliók. Semmit sem kezdenék velük, megvan mindenem így is, amit szeretnék. Persze, nyilván nincs 15 darab lambó a garázsban, de ez nem is izgat. Nem ér ennyit az önbecsülésem feladása.

2020. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
34%
Ha ennyire nem számít a nőknek a pénz, akkor miért nem jutnak minőségi puncihoz a csóró srácok???
2020. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
59%
Annyiért,amiből segíthetném a szüleimet,elindíthatnám a karrierem és kifizethetném a hiteleket.5 milliónál nagyon mérlegelnék már.Lehet itt játszani a szentet,de hazudik az,aki nem gondolkodna el rajta.:)
2020. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
74%
Már miért hazudna bárki erről egy anonim oldalon? Gondolom mindenki mérlegelt, gondolkodott, majd megszületett a válasza, a tiéd az ami a tiéd, de a többiekéről ne nyilatkozz. Nem kell így igazolgatnod magadat.
2020. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
69%

9, 14, rólatok a régi vicc jut eszembe:

- Kisasszony, lefeküdne velem tízmillió forintért?

- Hááát, az egész nagy pénz, kellene lakásvásárlásra... Igen!

- Na és egy ötezresért?

- Mit gondol, mi vagyok én, k...va?!

- Nézze, hogy mi maga, azt már tisztáztuk, már csak az áron vitatkozunk...

2020. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
36%
20 Szerintem a krva kevesbe gaz, mint a retard, lehuzhato hulye, inkabb lennek az elobbi, aki nyer is a dologbol valamit, mint az utobbi, aki hat, nem igazan, bar ha valaki elvezi, hogy unott arccal kifekszi alatta a masik azt a 6 percet, akkor egeszsegere.
2020. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!