Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyi pénzért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi pénzért feküdnétek le egy idegennel?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy ha egy idegen odamenne hozzátok az utcán és pénzt ajánlana nektek szexért cserébe, akkor belemennétek-e, és ha igen, akkor mennyiért?

(Tudom, ez attól is függ, hogy hogy néz ki az illető... Legyen mondjuk egy átlagos kinézete. Nem túl vonzó, de nem is undorító.)

Köszi, ha veszed a fáradtságot és válaszolsz.

Y [18/f]



2020. júl. 2. 13:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
22%

20:

Nekem is ez ugrott be a kérdést olvasván.


Minden nő prosti, szóval kisebb-nagyobb összeggel el lehet csábítani őket.

2020. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
16%
A házasság nem prostitúció? Ott is a pénzesebb pasi dugja a nőt.
2020. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

11-es

" buliban 2 üveg sörért megy a cumika"

Hol tudsz ilyen bulit?

2020. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

14-es

"1 millio ft manapsag szinte semmi penz."

Ilyen nő kell nekem! Feltéve ha nem a párjáéra gondol, hanem neki semmi.

2020. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
61%

21 szerintem meg az k...va gáz, mikor valaki annyira képtelen más megoldást találni, mint hogy széttegye a lábát. Ha nem tud jobban fizető állást szerezni, képtelen képezni magát, inkább szétteszi a lábát, utána meg azt a balféket szidja, aki fizetett neki.

(Vannak persze szerencsétlen nők, akiket kényszerítenek a prostitúcióra, vagy akik egy korábbi trauma miatt sodródnak idáig, de ha te azért tennéd szét a lábad, mert kell a pénz a házra, az gáz.)

2020. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
56%

25.-nek.


De tudod, itt mindenki havi 800+ -t keres, a 4 diplomájával. >:)

2020. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
75%

14:

Mit tudsz, hogy annyiért csinálnád?

2020. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
89%
Aki szerint minden nő k?rva, az gondolkozzon el azon, hogy mondjuk egy nemi erőszakot túlélt, a trauma miatt gyógyszerszedésre kényszerült, szakember által rendszeresen ellenőrzött pszichés beteg nőt (ismertem ilyet, és NEM, nem én vagyok) is beleért-e abba a csoportba, amelynek tagjai szerinte lényegében gondolkodás nélkül belemennének egy ilyenbe.
2020. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%

26 Ez a szitu nem az, amirol te beszelsz. Ha eledall egy alak, hogy nesze ingyenpenz, az nem a te megoldaskeptepenseged, hanem az o hulyesege. Nem en keresem azt, hogy ki fizet a szexert, hanem valaki felajanl a semmibol egy indokolatlan osszeget, egy olyan dologert, amit amugy ingyen csinal a tobbseg.

Nekem nem kellenek megoldasok, mert van penzem.

2020. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
8%

"az nem a te megoldaskeptepenseged"

De. Mert különben nem mennél bele ebbe a pénzszerzési módba. Főleg úgy, hogy utána meg köpködöd azt, aki meghágott, és kifizette neked a lóvét. Vagyis:

Nagyon kell a pénz ----> Saját erődből nem tudod megszerezni (inkompetens vagy) ----> Kénytelen vagy ráfanyalodni a prostiskodásra.

2020. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!