Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért költözgetnek ki majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költözgetnek ki majd vissza totál fertőzött országokba párkapcsolati problémák miatt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy akik sose tudtak lenyugodni, most ez az új hobbijuk, és ezzel próbálják magukra vonni a figyelmet, hogy jaj nem jött össze a pasijával/jaj nem szerelmes belé a kiszemeltje, akkor ő elutazik és majd lehet érte aggódni, mindenki vele foglalkozzon, játssza a mártírt majd visszajön, újra megy jön-megy... Bajba kerül mentsük ki, de újra bajba kerül... Miért ennyire önzőek?

2020. júl. 3. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
He?
2020. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi-ért köl-töz-get-nek ki majd visz-sza to-tál fer-tő-zött or-szá-gok-ba pár-kap-cso-la-ti prob-lé-mák mi-att?

Mert hogy ő szegény olyan szomorú, költöznie kell, érted.

Így lassan lehet hogy menni fog? :)

2020. júl. 4. 00:47
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Továbbra sem értem, hogy miről beszélsz. Az emberek nem költözgetnek ki más országokba szakítás után, majd vissza.

És mégis milyen fertőzött országokról beszélsz? Hogy jön a témához, hogy fertőzött az ország?

2020. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a családtagok nem örülnek ha majd haza kell hozniuk pl Angliából, Svédországból, vagy onnan ahol épp lezárnak részeket. És hogy most jobb lenne ha mindenki lenyugodna és csak fontos ok miatt utaznának, és az hogy jaj úgy fhhááj a szívem nincsen pasim hátha ott majd lesz az új életemben, de aztán mégsem na majd akkor még másik országot vagy várost nézzünk meg, tesómhoz költözzek vagy nagybátyámhoz?, vagy mégis inkább itthon? Szóval ez nem az "elég fontos ok". Kaotikusnak tűnik mert az is, mert az ilyen emberek kaotikusak.
2020. júl. 4. 01:11
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Itt csak te vagy kaotikus, mert egy nem létező jelenséget próbálsz általánosnak beállítani. Ami, ráadásul az életedre semmiféle hatással nincs, mégis mások életén pörögsz.
2020. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vagy a kaotikus, mert magadra vetted, mert ha nem lennél az akkor értenéd hogy vannak ilyen emberek és mi a gond velük. És mennyi problémát tudnak okozni a környezetüknek. Nem akarom hogy nekünk kelljen hazahozni a nőt.
2020. júl. 4. 01:24
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Öhm... Nem vettem semmit magamra. Én nem költöztem ki. Szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust.

Biztos, hogy a 10 milliós országban van 1-2 ilyen ember, de ez továbbra sem általános jelenség. Nem, akkor sem, ha hússzor leírod. És gond sincs velük, ami meg van, az a környezetük dolga.

NEKED senkit sem kell hazahoznod. Főleg nem nőket. Valószínűleg menekülnének előled.

2020. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ki bántott, hogy ilyen lekezelő és arrogáns vagy?
2020. júl. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem bántott senki, ezt a csajszikát már ismerem itt aki ide most nekem válaszolgat, elég gyakran itt cseszi az idejét a kis fennsőbbrendű stílusával. Engem konkrétan hidegen hagy. Jobb dolgom is van mint neki válaszolgatni, ha nem jön ide olyan aki hasonló cipőben jár és olyat tapasztalt mint én, akkor nem jön, engem nem érdekel a többi idetévedő unatkozó, nyilván az ilyen kis béna válaszocskák mint amit a libus nyomat, nem érdekelnek.
2020. júl. 5. 14:21
 10/10 A kérdező kommentje:
És igen, jó a megérzés, mondjuk ki, brutál lenézem az olyat aki habzsidőzsizik és más embereket lexar. A párom rokonáról van szó.
2020. júl. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!