Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy a nők hibája, hogy olyan sok a szingli ember, mivel szinte mindegyikőjük a tökéletes férfit keresi? Ti ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A minden napos nyávogás helyett inkább ki kéne menni a való életbe és akkor nem kérdeznétek ilyen baromságokat.
2020. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem valósan nem tudják megfogalmazni, hogy kit keresnek. Kliséket mondanak, de ha jobban belemész velük a beszélgetésbe, egy nem tudja igazán mélyen kifejezni mit is keres. Pedig egyszerű a válasz: azt akit neki teremtettek. Jó és rossz hibájával együtt. Pont neki. Hogy ez barna hajú, vagy szőke, milyen a szeme, mennyi pénze van-lényegtelen.
2020. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én hibám, ha inkább maradok egyedül mint legyek egy fhos kapcsolatban, szerelem nélkül. Viszont az én magánügyem. És amúgy mi a baj azzal, hogy sok a szingli? A párkapcsolat nem egyenlő a boldogsággal, ahogyan az egyedülállóság sem a boldogtalansággal.
2020. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek úgy beszélnek a szingliségről, mintha valamo tragédia vagy bűnözés lenne.


Nekem ugyan van párom nőként, de sosem éreztem gondnak azt sem, hogy épp szingli vagyok. Mitöbb, évekig voltam szingli két kapcsolat között.


Minek kell nektek ennyire veszettül kapcsolat? Ennyire nem bírtok elmaradni a valagatokon és kezdeni valamit magatokkal pár nélkül? Vagy ennyire kell dugni, hogy mindig azon megy a hiszti, hogy a nők nem akarnak feltétlenül kapcsolatban lenni (főleg nem veletek) és ezért ti sem lesztek?


Nagyon üres embernek kell lenni ahhoz, hogy csak ennyiből álljon az élet

2020. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már összejöttem egy férfival (aki számomra tökéletes), többet nem tehetek az ügyért.
2020. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem is tökéleteset, de mindenképp rendkívüli férfit akar szinte minden nő, pedig belőlük aztán alig van. Úgyhogy egyes nők belemennek mindenféle laza szexkapcsolatba ilyen férfival (aki általában több nőt is kezel párhuzamosan), egyesek úgy vannak vele, ha nem tud ilyen férfi megkapni, akkor nem is kér a férfiakból és egy részük beletörődik, hogy csak átlagpasit tud megkapni, ha egyszer maga sem különb. Az utóbbi nők száma viszont sokkal, de sokkal kisebb, mint ahány átlagpasi van, ezért van ennyi magányos férfi.
2020. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös a probléma, mert amikor a hapsik mégis megkapnak egy nőt, akkor nem jól bánnak velük, így megy a huza-vona, vagy épp a szakítás. Ez többnyire a rossz kommunikáció-, rossz konfliktusmegoldó képesség-, és az eltérő vágyak miatt vannak.
2020. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

7-es: A "nem jól bánnak velük" alatt azt érted, hogy nem hajlandók behódolni a manipulációs kísérleteiknek?


"és az eltérő vágyak miatt vannak." - Egy nő, aki szereti a szexet és képes élvezni is azt, annyira magas szexpiaci értékkel rendelkezik, hogy

1. Van párja és megbecsüli, hiszen aranyrudakat se dobálnak ki a szemétbe sűrűn, így ritkán találkozni vele szingli állapotában.

2. Válogatós, de mivel magas az értéke, megteheti. A lehető legszeszélyesebb okok miatt kukázhat bármilyen férfit, hiszen egy szexistennő.

3. Közvetlenül él meg a legnagyobb tehetségéből, ha van egy kis esze, akkor luxusszintig viszi.

4. Közvetetten él a testéből, így nagyon gyorsan nagyon szép karriert csinál, így ezek után már "csak" annyit vár el a leendő párjától, hogy neki is legyen hasonló egzisztenciája. Ami részéről szintén nem nagy elvárás, hiszen egyrészt ő is hozza a szintet, másrészt szexistennő, de mégis a férfiak csak mondjuk 10%-a felel meg az igényeknek (és utána jön a külső-szűrő, majd még harmadiknak a személyiség szűrő)


Éppen ebből adódik az itteni gyakoris nők társkeresési problémája is.


Az egyik eset, amikor a lánynak tényleg reális igényei vannak, viszont szexuálisan frusztrált vagy frigid, így hiába van egy csomó jó tulajdonsága, épp olyan, mint a törött szárnyú madár.


A másik pedig, amikor a szexistennő lövi túl magasra a mércét vagy annyira elszáll az egója, hogy azt hiszi a Vasvári Vivien stílust hosszútávon tolerálják majd a férfiak pusztán a szexért.


Férfiként nagyon tudom sajnálni azokat a nőket, akikkel szexuálisan nem stimmel valami, hiszen tényleg a lényegi "funkciója" veszik el általa a nőnek.


És ez most felszínesen hangozhat, de ugyanaz a csapás, mint egy férfiatlan férfi esetében.

2020. júl. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 éve szakított velem barátnőm. Azóta simán lehetett volna kapcsolatom, de csak olyan nőkkel akik iránt amúgy nem érzek semmit. Tehát összejöhettem volna velük, aztán "majd lesz valahogy, próbaljuk meg alapon" talán ellettünk volna de ennek én nem sok értelmét látom. Inkább maradok egyedül, mindenféle fizikai kapcsolat nélkül akár, minthogy olyannal legyek együtt aki elsőre nem olyan számomra, hogy "na igen, nekem ő kell bármi áron". Az exemmel is úgy jöttem össze annó, hogy ő volt az aki kezdeményzett és én tetszettem meg neki, nekem ő nem volt egy nagy vágyam. Aztán belementem, összejöttünk és igazából nagyon megszerettem, de sose volt az igazi részemről ez a kapcsolat. Ő azt mondta miután kidobott, hogy lehet nekem jobb ha egyedül maradok. És talán igaza is van. Nem nagyon volt még olyan, hogy valakibe én szerelmes lettem volna vagy csak enyhén is, de érdekelt volna annyira, hogy tényleg "teperjek" érte.
2020. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!