Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A fiú akibe beleszerettem 30 éves és egyedül van. Réges régen volt barátnője, mellettem mindig zavarba van, ha ketten vagyunk tökjól elvagyunk, de mások előtt oda se mer jönni, pedig tökéletes az összhang köztünk, minden stimmel. Diplomás, nyelvvizsga stb.. tökéletes család, sok-sok baràt. Mamak latogatasa, intelligens, csoda neveles! Hétvégen haverokkal programozás. Tudja, hogy kellene baratno neki megse akar majd jovore meg jovore ( mindig ezt mondja). Mindig ezt mondja. Egesz csaladja zaklatja, hogy mikor lesz mar baratnoje...

Mi lehet a baj? Hogyan lehetne ez tobb?



2020. júl. 1. 21:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Folyamatosan utalgat hogy a legjobbkor ismertuk meg egymast es kerdezget akkor mikor nem hallja nem latja senki messengeren hiaba irok nem ir vissza mert attol fel h beeg es nem tudja mit kell irni egy lanynak valami ilyesmi stb
2020. júl. 1. 21:06
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Jó, őt körülírtad szépen, de a válaszhoz tudni kellene, hogy TE ki vagy, így körülírva.
2020. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Úgy hogy te kezdemenyezel a viragszál fiucskánal!


Pl: megcsokolod, megfogod a kezét!


Nem kell ezt túlvariálni😁

2020. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
30 éves, egyedül van, ráadásul FÉRFI? Akkor valami nem stimmel vele, ahogy tegnap valamelyik kérdésnél megtudhattuk. Lehet, hogy ő is egy baltás gyilkos???
2020. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu, én is ezt kaptam anno. De hogy mondhattam volna meg a környezetemnek, hogy anyum férjezett barátnője a szeretőm már lassan 2 éve?
2020. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Hú, ez elég súlyos esett és te így is beleszerettél. Nem semmi. Biztosan jó ember, csak nem mer megnyilni.

Elég egyértelmű, hogy nagyon kevés tapasztalata van nőkkel. Készülj fel rá, hogy a szex rossz lesz. Persze idővel majd belejön, de pár hónapig ne várj sok élvezetet.

Szerintem valaki csúnyán átverte és nem mer bízni most a nőkben. Ha erőszakos vagy, nem fog összejönni. Valahogy nagyon lassan, barátságosan közelíts felé.

2020. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem keress egy férfit, ne ilyen anyámasszony katonája típusú emberre várj.

5-ös tudhat valamit

2020. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem jössz be neki. Vagy másba szerelemes. Vagy ennyire passzív.
2020. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha nem jovok be neki nem voros a feje mikor meglat es nem nez meg minden nap teljes alakom es nem megy ki az irodabol amikor meglat szoknyaba pl vagy olxan zavarba van h ki kell setalni az irodabol mert nem birja tovabb
2020. júl. 1. 21:27
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Állj!


ALAP, hogy munkahelyen nem ismerkedünk. Valószínűleg ezért nem lép, és igaza is van!

2020. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!