Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet arab, közel-keleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet arab, közel-keleti férfiakkal ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Létezik valamilyen csoport, közösség esetleg a Tinderen kívül?

2020. júl. 4. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fasza amiket az utolsó linkelt. Magyar ember nem eroszakol meg magyart Magyarországon? Német nem németet? De, nem pont ezeket kéne olvasni.


Nagyon tetszik a migráns dobalgatas. Csak mondom, ha te kimesz pl Londonba te is az vagy.

Más az illegális bevándorló, de ezt hagyjuk. Tök érdekes amúgy, hogy kint (még) ben utalnak minket, de nekünk nagyon kell őket....

2020. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mikeXxX ***** válasza:
0%
11# Nem azt mondtam hogy ez Magyarnál nem fordulhat elő csak azért egy Arab és Magyar és főleg egy Német kultúra mérőben más kicsit de bánom én hogy kinek mi kell felőlem oda is költözhettek.
2020. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Volt már arab férfival dolgom és elárulom, hogy sokkal nagyobb tisztelettel, figyelmességgel bántak velem mint a magyar barátaim.

A magyar férfiakat inkább nem minősítem. Nem jön be a mentalitásuk, az araboké, közel-keletieké pedig igen, ezért inkább választom őket. De mindenkinek saját jogában áll eldönteni, hogy kit keres párjának úgy gondolom.

Jah és annyi, hogy az is árulkodó jel, hogy a magyar férfiak állandóan siránkoznak, hogy nem jutnak nőhöz míg egy arab, közel-keletitől ilyet életemben nem hallottam.

2020. júl. 6. 19:00
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó, senkit nem érdekel, hogy milyen f..a gyerekek az arabok, ne reklámozd őket!
2020. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Valaki nagyon mérges lett
2020. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mikeXxX ***** válasza:
0%
13# Természetesen minden a jogodban áll ( Ahogy mondtam is) szerintem mint mindenhol a világban a Magyar férfiak között is lehet találni normálisat tehát ebben nem értek veled egyet az más kérdés te milyen emberekkel voltál eggyüt de mivel sok Arabbal "dolgoztam" így pontosan tisztában vagyok vele miért adtam a válaszomat már csak eleve nézd meg az Arab történelmet és nem azért adtam a válaszom mert nem találok nőt mint itt sokan szerencsére válogathatok rendesen azért adtam a válaszom mert a legtöbb Arab pontosan tudom milyen de mindenki a maga sorsa kovácsa ezért is mondtam felőlem aki Arab férfit akar ki is mehet engem nem zavar.
2020. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!