Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok/hölgyek tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/hölgyek tényleg csak a vékony, nem pocakos férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit megnőtt a hasam az utóbbi két évben, de semmiképpen se vagyok kövér. Kicsit pocakosnak (avagy mackósnak) talán, de ruhát viselve fel se tűnik. Ennek ellenére a hozzám közel állók folyamatosan ugratnak. Azt mondják dagadt disznó vagyok, bár nekem semmi bajom a súlyommal. A has növekedést nem a túlzott evés okozta, hanem inkább gyógyszer, hisz azelőtt is volt, hogy sokat ettem és mégse híztam meg.

Most viszont azzal cseszegetnek, hogy a nők teljesen el fognak kerülni, mert minden nőnek csak vékony pasi kell.



2020. júl. 5. 07:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar egy kis pocak (barátomnak is van). A vékony férfiak nem jönnek be igazán, szeretem, ha van rajta hús.
2020. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem igaz:D
2020. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%

Igen, legyen vékony.


Mi vagy te, milliárdos, hogy aranyasok nyomulnak rád! Vagy a szokásos 250 ezret kereső lúzer retteg tőlük? 😅😅😅

2020. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Basszus, hány évesen vagy így lepukkanva, hogy s dombra nem tekersz fel? Bármikor letekerek 100 km-t, akár dombos, akár nem. F50.
2020. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szereti van aki nem. Nekem van olyan ismerősöm aki kb 2m magas és legalább 150kg, de egy alacsony, vékony barátnője van már vagy 15 éve. Illetve van olyan haverom akinek meg pont a kövér csajok jönnek be, holott ő normál testalkatú (mondjuk most eléggé elhízott hasra).
2020. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%

7. "full egészséges vgyok, nem dohányzom, nem iszom"


Ez mind szép és jó, de láthatóan kerülted azt, hogy a táplálkozásoddal vagy a testmozgásoddal kapcsolatban írj. Gondolom össze-vissza eszel és nem figyelsz a táplálkozásodra (bár mindenki azt hiszi, hogy figyel rá) és nem mozogsz, nem sportolsz semmit hetente több alkalommal.

2020. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem eszek összevissza, szeretem igaz az édességet, de mindenféle szart nem zabálok összevissza. Teljesen normális, átlagos táplálkozásom van. Mostanában próbálok átállni a csirkére és halra, amennyire lehetséges. Nem vgyok túl zöldséges, sokkal inkább gyümölcsöt eszek, ha növényi táplálékról van szó.
2020. júl. 5. 12:29
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

"szeretem igaz az édességet,"

Gondolom azt a fajta egészségtelen édességet, ami 100%-ban cukros és hulladék. Akkor ne csodálkozz, hogy hízol, mint egy disznó. Felejtsd el az ilyenfajta édességeket, végleg! A fehércukor MÉREG!

Ha édességre vágysz, keress egészséges édességeket, lehet csinálni, meg egyél minél magasabb kakaótartalmú étcsokit.

2020. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Egy frászt szeretem azokat. Normális, minőségi édességet szoktam enni, leggyakrabban müzlit.
2020. júl. 5. 12:38
 20/25 anonim ***** válasza:
És milyen müzlit? Te magad készíted, vagy a nagyon márkás boltban kapható müzliket eszed, amiknek összetevője úgyszintén cukor?
2020. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!