Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok/hölgyek tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/hölgyek tényleg csak a vékony, nem pocakos férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit megnőtt a hasam az utóbbi két évben, de semmiképpen se vagyok kövér. Kicsit pocakosnak (avagy mackósnak) talán, de ruhát viselve fel se tűnik. Ennek ellenére a hozzám közel állók folyamatosan ugratnak. Azt mondják dagadt disznó vagyok, bár nekem semmi bajom a súlyommal. A has növekedést nem a túlzott evés okozta, hanem inkább gyógyszer, hisz azelőtt is volt, hogy sokat ettem és mégse híztam meg.

Most viszont azzal cseszegetnek, hogy a nők teljesen el fognak kerülni, mert minden nőnek csak vékony pasi kell.



2020. júl. 5. 07:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Hidd el, ruhaban is latszik.


A pocak oregit, es nem kelt fitt benyomast.

2020. júl. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ki nem állhatom az aranyásókat. Le szoktam őket tesztelni én is, mint azokon a YouTube videókon, ahol egy faszi egy Lamborghinivel csalja őket lépre. Ugyan nincs Lamborghinim, de van más trükköm
2020. júl. 5. 07:50
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nagyon jól teszed, akkor téged már nehezebben tudnak megvezetni!
2020. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Attol, hogy valaki az egeszseges kulseju ferfiakat szereti, meg nem aranyaso.


Igen, van pocakod, az a titkos csodafegyvered.

2020. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Nálam az egyetlen kizáró ok a vékonyság, a pocak nyilván normális határokon belül egyáltalán nem zavar.
2020. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok a két véglet, ha kövér vagy vékony az illető. Legyen átlagos testalkatú vagy kicsit izmosabb. Minimális pocak nem zavarna, de látatlanba nem tudnám megmondani.
2020. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5ös hozzászóló: full egészséges vgyok, nem dohányzom, nem iszom, a gyógyszert más miatt szedem. Nem tudok példát mondani, hogy mihez hasonlít a pocakon, de nem vgyok Lagzi Lajcsi alkat. Ahhoz képest, hogy kicsit megnőtt a pocakom másutt nincs változás, az arcom se lett hájas. Egyedül annyi változást észleltem, hogy fáradékonyabb vgyok a mozgás során, mert szeretek biciklizni. Ezért már dombra nem tekerek fel, hanem gyalog tolom a kerékpárt
2020. júl. 5. 08:01
 8/25 A kérdező kommentje:

6-os és 7-es

A pocak növekedésével még mindig átlagosnak vgyok mondható. Nem találok viszonyítási pontot, de egy kilencedik hónapban levő kismama is sokkal "kövérebb" nálam az biztos

2020. júl. 5. 08:03
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
Öltözz drága ruhákba, mutasd hogy van pénzed így tuti felfigyelnek rád a nők. Ertelmes vagy, majd valogatsz közülük és kiválasztasz egy olyat aki nem aranyásó!
2020. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Oké, hogy gyógyszert szedsz, de mennyit is eszel? Ugyanannyit, amennyit gyógyszerszedés előtt? Akkor meg ne csodálkozz, hogy kövér lett a hasad, mert nem követted a változást. Egyél kevesebbet, ennyi.

Nekem egyáltalán nem jönnek be a kövér pasik, és te nekem annak számítasz.

A vékony, enyhén izmos, sportos pasikat szeretem. Nem vagyok aranyásó. Ilyen b..romságot is csak az egysejtűek találnak ki, hogy akik a vékonyakat szeretik már azok?! Te tényleg ilyen h..lye vagy, vagy csak itt játszod az agyadat?


Egyébként pedig a szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

2020. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!