Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok/hölgyek tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/hölgyek tényleg csak a vékony, nem pocakos férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit megnőtt a hasam az utóbbi két évben, de semmiképpen se vagyok kövér. Kicsit pocakosnak (avagy mackósnak) talán, de ruhát viselve fel se tűnik. Ennek ellenére a hozzám közel állók folyamatosan ugratnak. Azt mondják dagadt disznó vagyok, bár nekem semmi bajom a súlyommal. A has növekedést nem a túlzott evés okozta, hanem inkább gyógyszer, hisz azelőtt is volt, hogy sokat ettem és mégse híztam meg.

Most viszont azzal cseszegetnek, hogy a nők teljesen el fognak kerülni, mert minden nőnek csak vékony pasi kell.



2020. júl. 5. 07:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Úgy sem ismered, mert nem itt kapható nálunk, hanem külföldön
2020. júl. 5. 12:42
 22/25 anonim ***** válasza:
Hűha, ennyire titkos, hogy még a nevét se mered leírni, hogy még véletlenül utána lehessen nézni?
2020. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Frutella. Mond ez neked vmit?
2020. júl. 5. 12:51
 24/25 A kérdező kommentje:
Amúgy itt találtam pocaktípusokról képet. Igaz nem férfi, hanem női, de talán viszonyításnak elég. Mindjárt az első rajz. Olyan pocakom van [link]
2020. júl. 5. 12:52
 25/25 anonim válasza:
59%

Régen én is úgy voltam vele, hogy csak a vékony vagy a sportos srácok tetszenek. De aztán volt egy exem, akivel 3 évig voltunk együtt, és ezalatt az idő alatt eléggé leeresztett és megnőtt a pocakja. Engem meg mivel szerelmes voltam nem zavart, sőt beindított, hogy volt mit fogni rajta.

Azóta más okokból elváltak útjaink, de ez megmaradt, hogy tetszik az is, ha van egy kis felesleg a férfin.

2020. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!