Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még valaki rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki rajtam kívül, akinek egyszerűen senki sem ír vissza az online társkereső oldalakon/app-eken? Ti hogy viselitek? Nekem nagyon-nagyon szarul esik.

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem visszaírnak, csak egy idő után már nem. :D Az sem jobb.
2020. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Online társkersés csak kevés embernek való
2020. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom,senki de 100ból max 3 aki olyan is. Néha beszíveznek de azok vagy rém csúnyák,vagy putrisok,vagy nagyon messze laknak,vagy azt akarják én is szívezem őket.

Ne legyél szomorú,csúnya nőkre is írnak öreg csúnya csak lyuk legyen pasik,átlagosakra 5-10pasi naponta,szépekre meg...

Némelyik chat alapu oldal,szerintem csal.

2020. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Lányként mondom, hogy néha egyszerűen annyi srác ír, hogy ahhoz, hogy rendes kommunikáció alakuljon ki valakivel sok fiúnak nem írok vissza, mert már azt se tudnám kivel beszélek
2020. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!