Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A házas férfiak akik a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas férfiak akik a netes társkereső oldalakon regisztrálva vannak, tulajdonképpen miért csinálják ezt? Tudja / érti valaki?

Figyelt kérdés
Például megismerkedett valaki a neten, egy ilyen oldalon, magát egyedülállóként beállított taggal, majd idővel kiderült hogy házas. Magyarán hazudott. Ennek tulajdonképpen mi értelme van? Miért csinálják? Ha szereti a feleségét minden tekintetben - erre nem igazán lenne szükség ugye? Ha nem szereti már vagy megromlott a kapcsolata stb... Miért nem válik el az ilyen?
2020. máj. 16. 22:13
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint az ilyen mind a feleségét megalázza, és azt is akivel épp ismerkedik.

Magyarán mindkét félt átveri.

2020. máj. 16. 22:15
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam.

Minden második nőnek aki jelentkezett, volt férje vagy élettársa.

2020. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

És én ezt a büntető kategóriába sorolnám, egy bizonyos pont után, ha én hoznám a törvényeket... Otthon előadja a feleségnek "jaj, de szeretlek!"

Ugyanakkor ugyanezt mondja a többi nőnek akiknek udvarol, és van akikkel tovább is megy sajnos úgytudom... Mindenkinek hazudik.

2020. máj. 16. 22:20
 4/39 anonim válasza:
60%

Szerintem csak egy kis megerősítésre van szükségük.

Sok megbecsülést, szeretet nem kap az ember manapság, így próbálnak meríteni egy kevés érzelmet, önbecsülést az emberek.

Minden éremnek két oldala van.

2020. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Savlekotő ***** válasza:
55%
Ezekben a legbutább a feleség,mert hagyja hogy lealázzák a nem létező házassághoz ragaszkodik ahelyett hogy az elsőnél kibaxná,mondjuk sok nőnek nincs megtakarítása nem tud lakni hol így lakik ott mos főz néha ad nunit ha a férj épp rá fanyarodik,és tűri hogy a férje az arcába szarik.. :(
2020. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

"Minden éremnek két oldala van"

Igen, kivéve ha tudatosan átver valaki és azt hazudja egyedülálló, egyedül él, gyermektelen stb...

Majd kiderül ennek az ellenkezője.

2020. máj. 16. 22:27
 7/39 anonim ***** válasza:
65%
"Ezekben a legbutább a feleség" igen, hibáztassuk azt akit átvernek és talán nincs hova mennie a kapcsolatból vagy meri feltételezni, hogy az aki örök hűséget esküdött neki talán meg is tartja a szavát.
2020. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Savlekotő ***** válasza:
54%

Igen, kivéve ha tudatosan átver valaki és azt hazudja egyedülálló, egyedül él, gyermektelen stb...


Majd kiderül ennek az ellenkezője.

Akkor az a házasság nem is létezik neki max a másik félnek,aki ilyenért kapar annak önbecsülése semmi.

2020. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Savlekotő ***** válasza:
89%
Ha a férjed mást akar dugni dugni fogja akkor is ha itt megkövezzük érte meg szidjuk kórusba,attól még te nem létezel neki már max papíron ami egy seggtörlő mert senkit nem fog erővel ott tartani ahonnan menne..
2020. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

ma 22:31


Szerintem mindkettő félt átveri nyilván való. Sőt, ha egyszerre több nővel kavar a "Férfi" akkor kit szeret valójában? Senkit? Csak azt nem értem minek az ilyennek feleség, valahol sajnálom azt is tönkreteszi.

2020. máj. 16. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!