Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfi is érzi úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is érzi úgy hogy csak beéri számára "elmegy" típusú nőkkel, mert nem vonzódnak hozzá olyanok, amilyen nőkhöz ő vonzódik?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 éve nem voltam olyan nővel, akihez nagyon vonzódtam és akire azt mondanám ő a szememben tényleg egy nagyon vonzó csaj, pedig régebben több példa is volt rá. Az a fajta csinos csaj, akivel kis túlzással legszívesebben csak egész nap szexelnél, akire tényleg újra felállsz 5 perc után, mert annyira bejön ránézésre. Nem szupermodell, nem plázacica, nem partiribi, de azért helyes csajt keresek, viszont úgy látom magam is egész helyes vagyok és más dolgok alapján is egy egész jó fogás. Már ismerkedéskor bennem van kicsit az is, hogy nekem úgy sem lehet igazán jó csajom, mert olyan régen volt legutóbb, igaz akkor több példa is volt rá. Már elég kishitű is vagyok ezzel kapcsolatban, ezért ismerkedéskor is sokszor leállok az első okéska nővel, akin látom hogy bejövök neki, ahelyett hogy tovább keresnék egy olyan nőt, aki tényleg tetszik.


29/F


2020. júl. 5. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Itt az újjabb kamu kérdés, ne foglalkozzatok vele akkor megunja!
2020. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
igen
2020. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Mi ez az őrület a kamu kérdéssekkel? Ez egy anonim oldal ahová azt írsz ki amit akarsz 😃.

Majd pont te döntöd el hogy mi a kamu és mi nem?

Egyébként lehet bármelyik kérdés felvetés jellegű is. Tehát olyasmi ami érdekli a kérdezőt de nem történt meg vele.

Ez miért baj? A válasz szempontjából teljesen mindegy hogy a kérdés tárgya megtörtént-e vagy sem. 😄

2020. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem úgy definiálnám a szerelmet és a vonzódást hogy egymás után ötször feláll rá, de te tudod.
2020. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
🤣🤣
2020. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
És akkor hitegeted szerencsétlen nőket? Istenem hányszor jártam így...hogy csak megdugtak volna. Van fogalmad róla milyen lelki sebeket ejtesz a másikon és egész életében hordja a “nem vagyok elég jó” érzést? Sürgősen keress olyat, aki nagyon tetszik és nem csak kihasználnád! Mert a karma működik és durván visszaüt!
2020. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Lelki sebek? A nők ugyan ezt csinálják!
2020. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Pedig te igenis partiribit, plazacicát keresel, azok néznek ki ri bancosan, ami nem baj csak vállald fel. Mellesleg baromira kevés egy kapcsolathoz csak az, hogy valaki kívánatos. Ha nem jó társaság, üres a feje, nem szerethető, nem empatikus hamar ráunsz, vagy irritálni fog. Az ilyen srácok írják aztán ki, hogy "a nők mennyire buták, ri bancok, pénzéhesek" mert csak egy tipust ismertél meg, mert csak az érdekel, hogy dgható legyen. Ez nagyon felszínes hozzáállás.
2020. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Engem meglep h a tobbszor látok viszonylag sportolt huszoneves ferfi mellett nagy db vagy köver csajt,idosebb nők kozt nincs ennyi nagy db vagy legalabbis 20eves korban nem ez volt.

Akkor elgondolkozok h az a ferfi most jobban jar a huszonevessel vagy inkabb egy 35 + aki csinosabb?

2020. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Kicsit hasonlóan vagyok. Az utóbbi időkben még inkább alakult a személyiségem, fejlődtem sok dologban. Nálam az a helyzet, hogy olyan nőt nem találok, akik külsőre ÉS belsőre is elérné ezt a hatást.

De, aláírom, hogy nem vagyok a legkönnyebb eset és az elmúlt 2 évben inkább az egyetemre/munkára koncentráltam, nem jártam sok helyre és nem erőltettem az ismerkedést. Szóval a leginkább az én hibám a dolog.


Amúgy durva, hogy mi van itt... Nincs még 10 válasz, de már van kamuzás, van nősajnáltatás, férfitámadás, szövegértési problémák. Emberek, tényleg ennyire nem okés valami néhányotoknak fejben?

2020. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!