Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vonzódnak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vonzódnak jobban a nagy gyerekekhez, mint az önellátó pasikhoz?

Figyelt kérdés

Legjobb haverommal beszéltem nemrég telefonon, és mondta, hogy együtt vettek ki albérletet közös ismerősünkkel, akit az egyetemen ismertünk meg.

Én is laktam vele együtt a koliban fél évig, nekem mondjuk annyi elég volt.


Kezdjük ott, hogy egy rántottát nem tud magának megcsinálni, és ha nem járt volna haza minden héten, szerintem tiszta ruhája se igen lett volna, mert az automata mosógépet nem tudja kezelni.

Volt, hogy a mosogatásra úgy kellett ráparancsoljak, mert inkább hozott be több evőeszközt, de ő utál mosogatni, mert az amúgy is csaj munka. (Nem vicc, az öltönycipőjét anno hazavitte, hogy majd a barátnője kifényesíti, ő nem mocskolja be vele a kezét.)

Valahogy mégis ha szétmennek az aktuális párjával, rögtön 2-3 nap múlva megint együtt van egy nővel, aki majd elolvad érte.

Most haver elmondta, hogy a barátnője csinál mindent, az takarít az ő szobájukban (haver persze megcsinálja magának minden fintorgás nélkül, ahogy én is el tudom látni magam), a csaj mos, mosogat, tisztítja a srác cipőjét, eközben ugye ő vagy a gép előtt kockul, vagy az ágyon pihenget. (Jó, mindhárman informatikus végezettségűek vagyunk, és hát szakma, de akkor is, nem a gép előtt kell leélni az életet.)

És akkor ezek után még ugye elvárja a csajtól, hogy miután mindent elvégzett, még őt is elégítse ki este vagy amikor éppen neki szüksége van rá. És amit nem értek, hogy ebben eddig minden nő meg akart felelni neki, ő füttyentett, és a csajok ugrottak is.


Ellenben ugye itt vagyok én, meg haver is, mind a ketten önellátóak vagyunk, megfőzünk magunkra, kimossuk a ruháinkat, takarítunk, sőt, én az ingeimet sem vagyok rest bevasalni, mégsem jutunk előre a párkapcsolatok terén.

Pedig én otthon is azt tanultam, az volt a példa, hogy a férfinek is ki kell vennie a részét a házimunkából, ha nem egy leharcolt, kifáradt nő mellé szeretne lefeküdni este. Meg én nem is tudnék úgy nyugodtan ülni a TV vagy a gép előtt, hogy a párom közben halálra dolgozza magát a házimunkában. (Ha munka van a gépnél, az más téma ugye, de most nem ez a lényeg, hanem amikor én is ráérek!). Továbbá ha hamarabb vége a házimunkának, több idő jut egymásra vagy közös programokra is.


Lehet a mi felfogásunkkal van baj, de én is és haver is így gondolkozunk, és így is keresünk partnert. Csak ugye elég kevés sikerrel.

Az említett ismerősünkre meg ragadnak a nők, és volt már példa, hogy egymással versenyeztek érte. (Megjegyzem többnyire mesterképzős mérnök, orvostanhallgató és jogász csajok is.) o.O


Főleg nők véleménye érdekelne, hogy miért vonzóbb számotokra az ismerősünk temperamentuma, mint ami nekem és havernak van?


28/F



2016. júl. 3. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Jól néz ki? Jól öltözik? Magabiztos? Ez önmagában nem vonzó, hanem taszító. Elvárásoknak szeretünk megfelelni, de ez már nevetséges. Valami olyan tulajdonsága lehet, ami elvakítja a lányokat, szerintem csak jobban néz ki nálatok és elő tudja magát adni a lányoknak.
2016. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Első: Homlokból elkezdett kopaszodni hátrafelé, már majdnem feje tetejénél jár a kopaszság, beszédhibás, viszont tudom, hogy magát úgy tartja, mint egy Istent. Őnála okosabb, szebb, ügyesebb nem létezik.

Viszont ami nem ingyen van, az drága, a csajokról is külön költségvetést vezet. Amikor a szobatársa voltam, az akkori barátnőjével már 2 éve volt együtt, és fillérre tudta, hogy addig mennyit költött rá.

~5000 Ft körül, mert hogy 2500.-/év-nél többet egy nő se ér, amelyikre ennél többet kellene költeni, az neki nem kell. o.O

2016. júl. 3. 17:40
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Hat nem szimpatikus az a haverod jo nagy himsoviniszta troger lehet, viszont tudod mi a kulonbseg kozte es kozted? Az hogy neki ennek ellenere van toke es gatyaja. Van onbizalma, magabiztos es bevonzott egy hazi cseledet. Te meg gondolom (bocsanat ha tevednek) otthonulo, felenk, onbizalmatlan srac vagy aki sablon szovegekkel probal ismerkedni, na ez meg nem nyero.
2016. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy ilyen egyáltalán nem vonzó! Volt ilyenem, nem is egy, hamar vége is lett. Aki nem veszi ki magát a munka részéből, hanem anyapótlékot akar, annak megadok néhány számot, hogy kit hívjon fel. Nekik nem barátnő kell, hanem egy házvezetőnő és egy qrva. Én párkapcsolatot keresek én nem rabszolgaként megyek egy kapcsolatba. Egyik párom kijelentette, hogy a nő dolga a ffi körül ugrálni, napi kétszer más menüt főzni, mosni, vasalni, takarítani a ffira és kielégíteni őt. Mikor egyszer megmondtam, h nem mosok hét közben, mert nem érek rá, akkor eléggé rám förmedt, h az a nő dolga, és hogy mi az, hogy nem csinálom meg? "Csak egy gombot kell benyomni, tök könnyű". Jah.. hát "ha csak egy gombot kell benyomni, Te is megcsinálhatod!" Következő kérdés, h "de hogy?" Hát mondom... először ki kell válogatnod a szennyest! Csináld meg Te-hangzott részéről... "Nem Te fogod!" És ez így ment... A koszos ruhát úgy fokta meg két ujjal, mintha vlmi hajléktalan ruháit kellett volna fogdosnia. A gomb megnyomásakor úgy húztam oda az ujját, h nyomja már meg, mert úgy viselkedett, mint akinek egy pestises beteget kell megérintenije. Nem sírom vissza, mert ez az egész arról szólt, h addig az anyjával lakott, aki a kicsi fiának megcsinált mindent, mert nem dolgozott... Mikor ez az egész addig ment, hogy "nem pofázhatok vissza, mert a nő dolga.... és ha nem viselkedek akkor kapok", akkor fogtam a cuccom és eljöttem. Sem egy adonisz nem volt (sőt!), sem kifejezetten kedves vagy udvarias miután összeköltöztünk. Nem volt nagy veszteség.
2016. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*fokta-fogta
2016. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
79%
Nem hinném h azért jut előbbre párkapcsolati téren, mert egy farok. Nálam például mehetne, amerről jött.
2016. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Mert az önellátót nem tudja magához kötni. Netalán az önellátó hokizik egyet délben, este fel sem hívja a csajt! :)
2016. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

sose kezdenék ilyen "emberrel" ^^

20/L

2016. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a felvázolt szituáció nem jó, és egyáltalán nem vonzó az ilyen ember, de ez az ismerkedésben aligha számít. Külön él a szülőktől, elvileg fenn tudja magát tartani, elvileg el tudja magát látni, tehát ismerkedésben ugyanonnan indultok. Nincs a homlokára írva, hogy egy hímsoviniszta balfsz, te meg a tökéletes társ (tényleg).

Az már inkább kérdéses, hogy miért tűrik el egyes nők ezt a balfszt.

2016. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn az ilyet nem vonzónak, hanem êletkèptelen nyomingernek hívom. Az a nő amelyiknek ilyen pasi kell meg is érdemli, legyenek jó sokáig együtt! :D èn is megcsinálok mindent,mosok, főzök, takarítok stb...de soha nem állnék le olyannal aki ennyire szerencsétlen f...sz mint a haverod ès mindent az ágyból nèz. Nekem eleve visszataszító ha valaki ennyire kocka ès igènytelen. Szóval nem veletek van a baj, a haverodnak van szerencsèje. Az se mindegy, hogy milyen nőket fog ki, mert általában az ilyeneknek is csak a selejt jut.

28N

2016. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!