Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az, hogy 21 évesen az idősebb férfiak jönnek be? Hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nehezen nézek úgy egy korombelire, mint egy férfira, nem látom bennük. Komoly kapcsolatra vágynék, szeretek eljárni a barátaimmal, de egyben vagyok visszahúzódóbb, nem hangoskodok feleslegesen, szeretek olvasni, filmezni, színházba járni. Ki nem állhatom a tipikus nagyképű, éretlen srácokat, akikkel csak egyszerű, általános dolgokról lehet beszélgetni. Azt vettem észre, hogy nem is nagyon vonzódom hozzájuk, inkább a 30+osok keltik fel a figyelmem egészen 40+ig. Egyetemre járok egyébként, több olyan férfival találkoztam már, akik illenének hozzám, de nem merek nyitni feléjük a korkülönbség miatt.

2020. júl. 5. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Privátáradat...

3...

2...

1...

2020. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem az a cél 😅
2020. júl. 5. 22:00
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Jó, de írtak már? :D
2020. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem fogalmaztam jól. Többnyire tényleg nem érdekelnek a korombeliek, de ha találkozok valakivel, akivel jól elvagyok és el tudok beszélgetni mélyebb dolgokról, akkor szívesen ismerkedek vele. De első látásra inkább csak idősebbek.
2020. júl. 5. 22:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem írtak :D
2020. júl. 5. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként bárhol lehet ismerkedni, akár itt is.
2020. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam neten ismerkedni.
2020. júl. 5. 22:08
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
akkor -akár itt is
2020. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Korodbeliek között is van olyan férfi, aki komoly kapcsolatot keres és sok mindenről lehet beszélni. Szerintem nem egészséges 10+ évvel idősebb férfiak felé nyitnod, valószínűleg magasabb értelmi/érzelmi szinten vannak, ugyanakkor elgondolkodtató, szexen kívül mit akarnának egy fiatal 21 éves nőtől, aki még egyetemista és tapasztalatlan? Egyetemre jársz, valószínűleg nem állsz saját lábadon, következő években jó eséllyel sokat fogsz még változni-


Semmivel se találsz könnyebben komoly kapcsolatra férfit abban a korosztályban, ráadásul számukra már aktuális a gyerekvállalás, avagy soha nem akarnak gyereket.

2020. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Élőben nem mersz nyitni, neten nem ismerkedsz, így nehéz lesz. Várhatod a csodát de az elég reménytelen. Sok pasi a fiatalabb korosztályból ismerkedik, én is, csak járj nyitott szemmel. 42F
2020. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!