Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az, hogy 21 évesen az idősebb férfiak jönnek be? Hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nehezen nézek úgy egy korombelire, mint egy férfira, nem látom bennük. Komoly kapcsolatra vágynék, szeretek eljárni a barátaimmal, de egyben vagyok visszahúzódóbb, nem hangoskodok feleslegesen, szeretek olvasni, filmezni, színházba járni. Ki nem állhatom a tipikus nagyképű, éretlen srácokat, akikkel csak egyszerű, általános dolgokról lehet beszélgetni. Azt vettem észre, hogy nem is nagyon vonzódom hozzájuk, inkább a 30+osok keltik fel a figyelmem egészen 40+ig. Egyetemre járok egyébként, több olyan férfival találkoztam már, akik illenének hozzám, de nem merek nyitni feléjük a korkülönbség miatt.

2020. júl. 5. 21:54
1 2
 11/14 Noren1989 ***** válasza:
8%
Én ezt idősebb férfiként meglepően jól toleràlom 😅
2020. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

Én nyitnék fiatalabb korosztály felé. Mondjuk 21-22év alsó határral. De ugyanúgy mindkét nemben megtalálni sokszor a divatdiktátorokat, semmire való egoizmost stb stb. Discoban pl mást nemis látok.

Nem általánosítok, todok 26-30körülit is gyerek fejjel, vagy épp divatmajom, szinész.


28f

2020. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem gáz, érthető.

Egy 31 éves általában ma még nincs komoly szinten sajnos, talán 35-töl már jobban. Legyél türelemmel...

Sokkal idősebbel ne kezdj, max. csak baráti kapcsolatra, de semmi hosszú komolyabb táv.

F/44.

2020. júl. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mikeXxX ***** válasza:
38%
Biztos van sok férfi aki elfogadja a közeledésedet de én pl: pont az általad említett dolgok miatt nem szeretnék 21 éves lányt magam mellé annak ellenére sem hogy elég sok közeledik felém. 40f
2020. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!