Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány az ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány az ha nem volt még barátnőm, és már 23 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó a kapcsolatteremtésben, sem fiúkkal sem lányokkal. Nem tudom hogy mit tudnék csinálni hogy ez változzon, mert eléggé zavaró már.

Rossz hogy magányos vagyok, és hogy sosem volt még barátnőm.


2020. júl. 7. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrj a külsődre akkor, ha még jóképű is vagy egy kicsit, akkor csak találsz egy rámenősebb csajt, akinek megtetszel.
2020. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum neked az.
2020. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem fizetsz be az hivatásos lányra? Ő tudja mit kell csinálni, majd vezet téged!


Tudom hogy komoly párt keresel, de még nem találsz addig is így erintkezhetsz nővel!

2020. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj veled?

Mármint komolyan kérdem, sértés nélkül. Mi az indok, amiért nehezen megy az ismerkedés, hol akadsz el a kapcsolatteremtésben, stb stb.



Az biztos, hogy nem túl előnyös, de hátránynak sem tekinteném. Még bőven van időd elkezdeni. :)

2020. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Tipikus szerencsétlen balfék! Az ilyenek jobb is ha egyedül rontják a levegőt! Szegény csajokat csak lehúznád az életről!
2020. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!