Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány és emiatt elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány és emiatt elveszíthetem az új barátnőmet ha 34 éves férfiként azt mondom neki hogy még nagyon tapasztalatlan vagyok a szex terén és nem nagyon tudom mit kell csinálni és szeretném ha megmutatná a dolgokat és tanítanál szexre?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Sokan a szexre hajtanak. Sírva menekülnének egy ilyen szöveg után.
2019. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Ezt ki ne mond. Első alkalom után mond el, hogy "ez volt az első". Akkor vagy helyre teszi, hogy miért voltál béna, vagy megjegyzi, hogy "elsőre nem is volt rossz kezdés". Vagy a harmadik, hogy mutat pár újdonságot.


De így előre ne mond, mert akkor maradsz is az. Sok előítélet kötődik ehhez. Úgy értem TÚL sok.

2019. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Hasonló helyzetben voltam, 31 éves koromban. Annyit elmondtam, hogy kevesebb lánnyal voltam eddig, mint az átlag férfi ilyen korban. Utána jól összeszoktunk, szuper jó szexuális kalandjaink voltak.


Arra vigyázz, hogy ha pár alkalom után alább hagy a kezdeti lelkesedés, akkor menj át romantikus szeretőbe, ne pedig egysejtű k*félőgépbe.


Én egy nagyon jó és toleráns lányt találtam az első, igazán hosszú párkapcsolatomra, viszont beleestem a fenti hibába.

2019. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Nálam nem lenne ez hátrány,de hát minden ember más :/
2019. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Inkább tudjon róla, hogy tapasztalatlan vagy, minthogy szexnél azt higgye rólad, hogy 34 évesen még mindig béna vagy. A második miatt többen lépnének le, mint az első miatt.
2019. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

#5


Ja, végül is... Akkor nem lelép, hanem valami kifogással még a dolog előtt eltávolodik. Az most jobb? Még az esélyt is elveszíti, hogy esetleg fejlődjön.

2019. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha normális nővel hozta össze az élet, akkor a tapasztalatlanság miatt nem fog lelépni. Az viszont, hogy a nő számít egy fantasztikus, szenvedélyes estére, aztán lesz belőle egy rossz szex, az akkora csalódás, hogy tényleg leléphet. Ha tudom hogy egy pasi tapasztalatlan, akkor eleve úgy állok a szexhez, hogy tudom mi lesz, hogy én fogok irányítani, segíteni, elmondom hogy jó nekem, kitaláljuk hogyan legyen jó mindkettőnknek. Erre lelkileg fel kell készülni, főleg ha egy olyan nőről van szó, aki hozzá volt szokva a tapasztalt pasikhoz.
2019. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan nem értem mi olyan bonyolult a szexben. Elsőre is lehet jól csinálni ha tudod az "elméletet", és működnek az érzékszerveid. Azon kívül a nők se egyformák szerencsére, ilyen alapon mindenkivel az első. A tapasztalatlan fiúkkal inkább azért nem akarnak járni sokan, mert aztán majd valószínű szeretnék behozni a lemaradásukat a partnerszámban, és így megbízhatatlanok.
2019. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

"Ha normális nővel hozta össze az élet, akkor a tapasztalatlanság miatt nem fog lelépni"


Bár igaz lenne. Őszintén mondom, bárcsak így lenne, de én nem vagyok ilyen derűlátó. Sajnos a legtöbb itteni történet, (illetve még a női válaszadók reakciói sem ezt igazolják) nem ezt mutatja, nem véletlenül fél bevallani ezt bárki is, mert sosem lesz jó vége. Pontosabban lehet elsőre még megteszi, de aztán amikor ennek hatására véget ér az ismerkedésük, utána már nem fogja merni.


Akkor már jobb azt mondani, hogy egyszer régen volt, de nincs komolyabb tapasztalat, vagy nem tudom. Első az őszinteség, de sajnos nem lehet mindig.

2019. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Az itteni sztorikra nem lehet adni. Minden második csak kitaláció, ami igaz az is csak egy szemszögből van előadva, kitudja mennyire van kiszínezve. A kommentelők pedig egy olyan dologról mondják el a véleményület, amit 90%-uk soha nem élt át a valóságban. Ez olyan, mint a gyermektelenek gyermeknevelésről szóló elvei. Csak addig vannak, amíg nincs gyerek. Persze mindjárt úgyis jön valaki, aki rácáfol. :D Vicces lenne ha az oldal vezetői egyszercsak úgy döntenének, hogy megjelenítik a felhasználóneveket. Vissza lehetne nézni mennyi kamu kérdés és válasz volt.
2019. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!