Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy én senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy én senkinek sem tetszem?

Figyelt kérdés
Nyugi, nem nyarvogni fogok. Jóképűnek mondott, sportos, rendes 45 éves férfi vagyok, jók a fogaim, nem kopaszodom. Hónapokkal ezelőtt regisztráltam egy társkeresőre, a korban hozzám illő (38-46) éves hölgyek közül írtam egy párnak. Normális, kedves stílusban érdeklődtem, próbáltam beszélgetést kezdeményezni + aki tetszik, azt bejelöltem, hogy tetszik. Az oké, hogy magától senki nem írt nekem levelet, de nem is válaszolt senki, sem fotót nem küldött magáról, amit kértem, és senki be se jelölt, hogy tetszem neki. Szóval események száma: nulla. Nem vagyok megsértődve, csak nem értem. Fényezni sem akarom magam, de normálisan nézek ki. Mindenki ennyire közönyös a társkeresőkön? Vagy mi lehet a baj? Aki tudja, ne tartsa magában.

#társkereső #közöny #why?, perche?, porke? #nemértemkomolyan
2020. júl. 8. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem 5 perc alatt megy, inkább hónapok vagy évek alatt.
2020. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hónapok óta fent vagyok. De azért kösz.
2020. júl. 8. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos azt veszem észre hogy minél idősebb korosztályú nőkkel ismerkedek azok annál válogatósabbak.

Ez logikus is hiszen ha nem válogatnának már règ megházasodtak volna.

Itt lehet a probléma.

2020. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

38-46 közti nőket jelöltél be.


Na, ha egy ilyen korú nő, még jól tartja magát, annak van 1-2 fix kanja, vagy néha elkap egy fiatalt.

Sok olyan is van, aki nézi a lóvéd, mert a gyerekeit el kell tartania...tartatnia.

És akkor még lejönnek a messze lakók, akiknek nem vagy eléggé orvos, mérnök NASA űrhajós,...

2020. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha mutatsz privátban egy-két képet magadról, amikkel fenn vagy, akkor megmondom neked őszintén, hogy a képekkel van-e gond.
2020. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Sok olyan férfi irt nekem aki olyan lehet mint te. Szörnyen néztek ki de abban hitetek magukban hogy ők normálisak , sőt jól néztek ki.
2020. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Lehet a kép előnytelen. Általában a hátternek semlegesnek kell lennie es nem mindegy honnan szűrődik a fény.


Ne keseredj el a társkeresők nagy többségénél sajna már nem mindenki veszi komolyan. Közvetetten tapasztaltam. Én nem használtam soha de tudom valaki csak így tud ismerkedni a munkája miatt. A bemutatkozód milyen? Gyakran kevés infót irnak magukrol az emberek.

2020. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7.: Sok, jó minőségű fotóm van fent, és 100%-os az adatlapom. Azaz még az értelmetlen kérdésekre is válaszoltam. Miközben sok társ"kereső" kép nélkül, bemutatkozó szöveg nélkül várja a nagy őt. Ha meg a nagy ő ír, válaszolni már nem tudnak. Eh mindegy.
2020. júl. 8. 20:47
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet több az olyan társkereső sajna akik komolytalanok. 7-es vagyok.


Nem próbaltal vmi szabadidos hobbi segitsegevel ismerkedni? Pl. Nyílt túra.


Vagy mi a szakmád?


Soha nem tudhato hogy nem e egy hétköznapi helyen találkozol majd a nagy Ő-vel.


Az online társkereső tulsagosan behatarolt mert már sokan nem bíznak benne annak ellenére hogy regisztráltak de már ott is előfordul a kamu profil most olvastam pl. Tinder.

2020. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt is lehet szerintem ismerkedni. A társkereső az olyan erőltetett dolog.
2020. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!