Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy én senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy én senkinek sem tetszem?

Figyelt kérdés
Nyugi, nem nyarvogni fogok. Jóképűnek mondott, sportos, rendes 45 éves férfi vagyok, jók a fogaim, nem kopaszodom. Hónapokkal ezelőtt regisztráltam egy társkeresőre, a korban hozzám illő (38-46) éves hölgyek közül írtam egy párnak. Normális, kedves stílusban érdeklődtem, próbáltam beszélgetést kezdeményezni + aki tetszik, azt bejelöltem, hogy tetszik. Az oké, hogy magától senki nem írt nekem levelet, de nem is válaszolt senki, sem fotót nem küldött magáról, amit kértem, és senki be se jelölt, hogy tetszem neki. Szóval események száma: nulla. Nem vagyok megsértődve, csak nem értem. Fényezni sem akarom magam, de normálisan nézek ki. Mindenki ennyire közönyös a társkeresőkön? Vagy mi lehet a baj? Aki tudja, ne tartsa magában.

#társkereső #közöny #why?, perche?, porke? #nemértemkomolyan
2020. júl. 8. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék a fotódra a kérdésed alapján. Nem lehet ekkora eltérés a magadról alkotott vélemény és a visszajelzések között.


Szerintem hagyd a társkeresőket, az húspiac, próbálj meg személyesen ismerkedni akárhol, mindenhol. :)

2020. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon sokan panaszkodtak itt már a kommentekben és a privátokban is, hogy a nőtársaim nem válaszolnak a társkeresőkön a megkeresésekre.
2020. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

A 100% adatlapból azt gondolom, hogy randivonal.hu


Nemrég regisztráltam, a célcsoportodba tartozó csinos, képzett nő vagyok.


Keress meg, ha mindez igaz :D

2020. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mutatnál néhányat a fotóit közül? Esetleg el tudnád küldeni a bemutatkozó szövegedet (persze a konkrét adatok kihúzásával)?

2020. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Üdv a mai világban! Én 25 évesen nem kellek senkinek, az egyetlen testi hibám, hogy sajnos nagyon erősen kopaszodok. Hat ez van, te 45 évesen már ne panaszkodj. Amúgy a társkeresők szart sem érnek. Gondolj bele, egy átlagos csaj regisztrál, lehet, hogy naponta kap több 100 üzenetet olyan szinten túltengnek a magányos férfiak ezeken az oldalakon. Még egy csúnyább csaj is bőven megteheti, hogy válogat és nyilván a legjobbat, neki legjobban tetsző vagy éppen leggazdagabbat fogja választani. Kinek mik az igényei.
2020. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresőkön nem csak magányos férfiak vannak. Nagyon sok nős pasi keres ott olcsó numerát.
2020. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi jobbképűnek tartja magát, mint amilyen.

De tény és való, hogy nőként én se voltam sikeres társkeresőn, azóta se értem, miért. Életben jobban megy, lejöttem.

2020. júl. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!