Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » B. N. RÉka influenszernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B. N. RÉka influenszernek honnan van pénze 21 évesen saját házra? :o

Figyelt kérdés

Nem irigy vagyok mielőtt jönnek ezek a kommentek :D

Erről a videóról van szó: https://www.youtube.com/watch?v=cZ2zgp-uwqo


Számomra kicsit felfoghatatlan.


25 évesen a pénzem elmegy albérletre + kajára, és nincs több milliós spórolt pénzem, sőt, szinte 0, mivel tavaly jöttem ki az egyetemről.


Itt ez a kiscsaj, érettségije sincs, ha jól tudom és házat tudnak venni. HOooogy?


2020. júl. 6. 08:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Vagy anyuci-apuci a popsija alá tolták, vagy qrva.
2020. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Na vajon hogyan? Talán a szülők segítettek nekik? De ha így is van, az miért baj?
2020. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, vannak jól kereső szülők, gazdag családok.

Persze te jobban szeretnéd hallani, hogy qrva, de az irigység és rosszindulat visszaüt.

2020. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Eladjak a régit és vettek egy másikat(+hitel, ha kell).

Azért nem mindenki ilyen csóró, hogy albérletre is alig fussa.


Azért az nagyon sokat tud segíteni, ha szülőtől(vagy inkább) nagyszülőtől lehet örökölni ingatlant.


Egyébként pl barátnőmék szüleinek van vagy 3 lakásuk ami ki van adva, de nem akarják odaadni az egyiket neki, pedig nem hinném, hogy rászorulnának.

Mi meg addig "nyomorogtunk" amíg dolgozni kezdtünk. Igaz saját lakást nem vettem/vettünk.

2020. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy olyan, mint a legtöbb Gyakoris válaszoló. Tudod, akik 11 évesen már a NASA szaktanácsadói voltak, diák - távmunkásként, havi 3 millióért. Most meg 18 évesen vezérigazgatók a bankszektorb
2020. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon megy a cinikuskodás ezzela lakás témával kapcsolatban, de én is azt tartom felelősségteljes gyermekvállalásnak, ha a szülő támogatja a gyerekét abban, hogy saját otthona legyen. Akár kezdőrészlettel, akár a teljes ház árával. Én is kaptam lakást édesanyámtól, csak így lehetett családom 30 évesen, biztos alapokon. És az én gyerekemnek is lesz 18 millió forint a számláján, mire felnő, hogy el tudjon indulni.


Megértem, ha titeket ez bánt, de gúnyolódás helyett fel kellene fogni, hogy sok szülő számára ez a normális, nem az, hogy csupasz valaggal és egy bőrönddel kivág otthonról, mikor 18 elmúltál.


Gusztustalan, hogy néhány nem tervrzett kölök mennyire irigy tud lenni azokra, akiknek nem kell 40 éves korukig kínlódni a lakhatásukkal, eköré pedig egy olyan hitvilágot szőni, miszerint értéktelenebb az, akiről gondoskodtak. Szerintem ez nem elkényeztetés, ez kötelessége a szülőnek jobb körökben.

2020. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Azért a youtube és instagram posztokért 1-1 cég baromi jól fizet, pláne ha hosszútávú az együttműködés. 1 poszt akár 100-150E ft körül mozoghat, most nézdd meg hogy hetente hány ilyen szponzor tartalmat tesz ki. Elég jó kis zsebpézt...
2020. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

A videóban említi, hogy az apja felhívta telefonon ezt a csajt és mondta, hogy megtalálta a "házát".

Ha pénzed van, te magad nézel házat, nem bízod rá apukára, anyukára, lányodra, fiadra. Ebből azt szűrtem le, hogy nem a csajnak volt rá pénze.

2020. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
amúgy elég idegesítő ez a tutyimutyi pütypürüty viselkedés a videó alatt. Egy beanimált elsuhanó rózsaszínű szívecskés vibrátor hiányzott volna még belőle.
2020. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26 479 928 * 6 = 158 879 568Ft, ebből ha leadózzák a felét, akkor is marad 79 439 784Ft!
2020. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!