Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerettség nélkül, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerettség nélkül, ilyen szituációban hogyan lehetne megállapítani, hogy foglalt-e az illető, úgy hogy ne is legyen kínos?

Figyelt kérdés

Még régebben egy független előadáson voltam, amit egy mesterszakos srác tartott, az előadás után oda lehetet menni kérdezni, szimpatikus volt, gondoltam beszélgetek vele pár szót hátha lesz valami.

Pont egy ismerősével beszélgettett mikor odamentem, és kiderült, hogy el van jegyezve...

Elgondoltam mennyire kínos lett volna, ha ez akkor nem derül ki előttem.


Hosszabb ismerettségnél szóbakerül előbb-utóbb, de hasonló rendezvényen, előadáson, semmi infó nincs.


Van erre jó módszer, vagy hogyan kellene egy ilyen szituációban viselkedni? Mit gondoltok?



2020. júl. 9. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzett emberrel nem lehet beszélgetni? :D
2020. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik közösségi oldalon csak fenn van,a nevét tudod, ott meg tudod nézni,esetleg közös ismerőst kell keresni.

Ritkaság így ismerkedni,főleg ha az előadás egyszeri alkalom, és a srácot nem látod többet, esetleg csak távolból.

Ennyi idő alatt megragadott annyira,hogy máris ismerkedni szerettél volna Vele?

2020. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen független előadások, ami vagy ingyenes, vagy veszel jegyet, nem egyetemi.

Az előadóval így nem nagyon találkozol máshol, és előre nem kerestem rá, hogy ki ez. Csak szimpatikus lett.

Ha vagy egy buliban vagy, ott sem találkozol a másikkal, csak ha elérhetőséget cseréltek.

Viszont ott azért egyszerűbb.

2020. júl. 9. 10:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor mi lett volna, ha odamész? Esetleg el is kéred az elérhetőségét? Lepattint, amikor leesik neki a szándékod. És?

Mentem már oda ismerkedni olyanhoz, akiről akkor derült ki, hogy kapcsolatban van. A srác mosolygott egy jót, jól esett neki az érdeklődés, én pedig mondtam, hogy ezesetben nyilván tárgytalan a dolog, és elköszöntem. Nem volt semmi katasztrófa. Sokan kicsit túlagyalják ezt a dolgot. A legtöbb embernek jól esik, ha érdeklődnek iránta, ha ezt nem bunkón, levakarhatatlanul, illetlenül teszik. Ha pedig nem viselkedsz vállalhatatlanul, miért kéne rosszul érezned magad?

2020. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha foglalt?
2020. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező,Te egyébként milyen szempontok alapján keresel párt?
2020. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"kiderült, hogy el van jegyezve..."

Elvileg van jegyeseken jegygyűrű...

2020. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a gyűrű nem rossz támpont.
2020. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Férfin?

Nőkön szoktam látni eljegyzésit, aztán karikát. Férfiak gyakran az utóbbit sem hordják.

2020. júl. 9. 14:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért te kedves 6os milyenek alapján? :)
2020. júl. 9. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!