Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek ennyire szimmetri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek ennyire szimmetriátlan az arca, nagy hátrányban van az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi eltorzult állkapcsom van, emellett az orrom is elég durván ferde, ami nagyon látszik is. Ha a képre néztek, akkor a jobb oldali irányban van elhajolva az orrom. Ez mennyire nagy hátrány?



2020. júl. 11. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önképzavarod van, ezen a képen semmi aszimmetria nincs (mármint pixelre pontosan nyilván nem full egyforma a két oldal, de érted, mire gondolok).
2020. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a te képed?

Én nem látom, amit leírtál. Talán a jobb szemed kisebb, mint a bal.

Egyébként ha lenne is aszimmetria, nincs vele nagy gond. Ha első ránézésre feltűnő is, az emberi agy olyan, hogy egy idő után "korrigálja" az eltérést és már nem lesz feltűnő. A vicces az, ha ezután egy tükrözött képet mutatunk ugyanarról az emberről, nagyon durván kijön az eltérés, mert az agyad arra is ráteszi a korrekciót és ilyenkor 2x-esnek látszik az eltérés.

2020. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem látom
2020. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kifejezetten asszimetrikus ez bőven belefér, nem hátrány. 23F
2020. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy googleról mentett kép. Csak az arcforma miatt. Ha saját képet tezsek ki, azt egyből törlik, mivel a moderátoroknak nem áll szándékában ellenőrízni, hogy ki van a képen.
2020. júl. 11. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor privátba küldd.

Mindenkinek van testkepzavara.

Elején en is igy voltam, megis sokaknak tetszettem :)

2020. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha te ennyire vagy asszimetrikus mint ez a nő akkor veled nem lehet nagy baj de akár küldhetsz képet privátban de nem muszáj. 23F
2020. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Senkinek sem teljesen szimmetrikus az arca.

Nekem pl a jobb arcfelemen minden nagyobb, mint a másikon. A fülem a leglátványosabb.

2020. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!