Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátként, lánybarátként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként, lánybarátként, rokonként mennyire szabad segíteni egy társ találásban egy bátortalan,átlagos kinézetü,de belsőleg érdekes kedves szeretni tudó, 30-35 év közti pasit?

Figyelt kérdés

Első pár sor a lényeges a többi fakultatívan olvasandó.


Segítség alatt értem: vakrandit szervezni, helyette írni bemutatkozást,levelet, mondani hogy mit csináljon.."súgni neki" Leszólítani neki egy lányt, szituációba keverni,ahol muszáj kommunikálnia a lánnyal. Tinis de pl szórakozó helyen testi kontaktust előidézni .... Hol a határ? Pl mi az amit szabad és mi az ami sok?


- Nem tudom másoknál is így van e,de minden szingli év 2x esen látszik meg rajta. Nem csak a szex,hanem a szeretet,törődés ~boldogság hiány. Tehát meg 2 év és 40nek néz majd ki. :)

-Tipikus gond,ha lenne párja programok jöhetnének,nincs párja otthon űl.

- Belső relatív tudom,de alapvetően az a "jó férj anyag" akiben nincs kihívás..

-Akar ő párt,társkeresőzik egészségesen válogatós vagyis önbizalomhiány is mutatkozik. De kb b*d*o oldalon kimerül ez. Ritkán levelezősön. Viszont az első pár mondata tucat. Megjegyzem sok lánynak nem lehet mást írni,pózolós kép+0 bemutatkozás.



2020. júl. 12. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tőled a segíteni akarás, de néhány ismerős bemutatásán kívül a többit nem tartom szerencsésnek. Ha annyira esetlen, hogy még testi kontaktust is kiprovokálnál a kedvéért, akkor tulajdonképpen a randira is elkíséred majd?
2020. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Testi kontaktus alatt értem. Discoban/koncerten ráteszik a pasi kezét a lány fenekére,odalökik....
2020. júl. 12. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az biztosan nemfog rajta segíteni, ha ráteszed egy random csaj seggére a kezét, amiért a disco előtt megverik :D
2020. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig szabad segíteni, amíg igénye van rá, de inkább tanács adás szinten, helyette nem levelezhetsz, mert ha kiderül nagyobb csalódás éri. A programokra meg el kell rángatni, nem kifogás, hogy nincs párja, ha nem él szociális életet nem is lesz, ezzel is gyakorolja a kommunikációt.
2020. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 természetesen tudtával írni, csak mégse ő, mégse az ő szava járása. Vagy ennyi belefér?
2020. júl. 12. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi fér bele, hogy elhívod olyan programokra, amin több nőnemű ismerősöd is véletlenül jelen lehet (kerti parti, kirándulás, kocsmázás, kiállítás... kinek mi). Vagy ha "véletlenül" szóba kerül az online társkeresés, javasolsz neki szöveget.

Fogdosás nagyon gáz.

2020. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!