Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló, magányra ítélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randa kérdése:

Egyedülálló, magányra ítélt emberek hogy békélnek meg a tudattal, hogy egyedül kell élniük és egyedül kell meghalniuk?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült?

2020. jún. 1. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kűzdeni kéne, de ez csak az én véleményem.
2020. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Azóta kezdem érezni, hogy élek, hogy megszabadultam a volt páromtól. Lassan, de biztosan gyógyulok a sebekből, amiket okozott. Az egyedülállók nem tudják magukról, milyen szerencsések, amiért békében lehetnek otthon és azt csinálhatnak, amit akarnak.
2020. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon jól. Eggyel kevesebb probléma az életemben.


45/N

2020. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Szinte minden nap van egy ilyen kérdés. Azt értsétek végre meg, hogy az egyedüllét nem mindenkinek rossz. A legtöbb ember úgy van vele, hogy rosszabb, mint egy jó kapcsolatban lenni, de jobb, mint egy rossz kapcsolatban szenvedni, és kb. olyan, mint egy teljesen átlagos, lapos kapcsolatban. Miért is akarna valaki rosszabb életet magának, ha már jobb nem lehet?
2020. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden egyedulálló élhet otthon békében, és csinálhat,amit akar.

Nagyszerű dolog pl. elvált,lakását elveszített férfinek az idős anyjával élni, és ha csak lehet, elmenekulni otthonról és parkokban sétálni,vagy bárhol lenni csak "otthon" nem,mert elviselhetetlen a légkör.

Egyáltalán, sokkal többen érzik lelkileg rosszul magukat azért, mert olyannal,olyanokkal kell egyutt élni,akikkel szép lassan megőrul.Mert testvért, szulőt, nagyszulőt nem lehet lecserélni, vagy szakítani.

Még ha albérletben élsz, akkor is megtalálnak és beleavatkoznak az életedbe.

Az abszolút egyedul,önállóan élés az igen,de ez sajnos kevés embernek adatik meg, pedig jó lenne.

Meg kell nézni a cikkeket,mennyi család és egyéb társas egyuttélés robbant fel és ment tönkre a koronavírus miatt, azért mert állandóan egyben kellett élni az embereknek.

Elváltként mondom, remélem,lesz új kapcsolatom,de soha többet egyuttlakás,egyuttélés senkivel. Annál nagyobb öröm a találkozás és a programok egyutt.

2020. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Egész jól, sőt! Azt csinálok amit akarok, a magam ura vagyok, senki nem kér számon, ha netalán hajnal kettőre esek haza,stb. Egyébént van sok más elfoglaltságom, mint azon gondolkodni, hogy milyen rossz lesz egyedül leélni az életem.
2020. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tök nem érdekel. Ha valaki b*t emiatt, eszembe jutnak a válási statisztikák... Még mindig jobb helyzetben vagyok:)./F/
2020. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Én megtöltöttem a szabadidőmet számomra kellemes dolgokkal, egész napos bringázás, közösségi régészet, ilyesmi. Házasságaim alatt is edzettem hétköznaponként heti 3-szor, ez nem változott. Nem unatkozom soha, sóhajtozva, hogy milyen klassz lenne egy társ. Azt a kis szexet, ami nekem kell, elintézem magamnak, no problem. Nyugis vagyok, kiegyensúlyozott, jó hangulatú, nem agyalok párkapcsolatos problémákon, nem kell feszt megfelelnem, vizsgáznom, kitalálnom mindig, hogy mitől lesz jobb a másiknak.

Véleményem szerint életminőséget nyertem az egyedülléttel minden szempontból (még anyagi értelemben is), mely 3 éve tart. Nekem jobb így.

F49.

2020. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó vagyok, még egy gondolat: Általában mindenki magányosan, szaros pelenkában hal meg valami vaságyon, tök mindegy, van-e párja vagy nincs.

A pelenka tartalma pedig egyenesen arányos a család által a személyzetnek juttatott összegekkel, ez mondjuk igaz, viszont az öreget ez már nem érdekli.

2020. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nehezen
2020. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!